BBT FOOTBALL CAMP 2022


Strona Główna /

Bruk-Bet Termalica Football Camp to wyjątkowa półkolonia piłkarska.  Z myślą o ambitnych młodych zawodnikach, którzy chcą przyspieszyć rozwój umiejętności i wiedzy piłkarskiej, Klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza przygotował specjalną sportową półkolonie. Jest idealną, wakacyjną propozycja dla wszystkich kochających piłkę nożną. 

Nasza półkolonia skierowana jest do wszystkich dzieci w wieku 2016 – 2009 lat chcących przeżyć sportową przygodę. Dla każdej kategorii wiekowej został przygotowany specjalny plan zajęć sportowych opracowany na podstawie doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W najmłodszych grupach dominować będą zajęcia oparte o ogólnorozwojowe gry i zabawy ruchowe wzbogacające skarb ruchowy dziecka. Trochę starsi zawodnicy podczas zajęć piłkarskich pracować będą nad koordynacją ruchową, poprawą i efektywnym wykorzystaniem indywidualnych umiejętności technicznych, doskonaleniem gry 1×1 oraz rozwijaniem inteligencji piłkarskiej.

Wiedząc jak ważne jest bezpieczeństwo dziecka, zapewniamy, że każdy zawodnik objęty jest ubezpieczeniem NNW, obóz zgłoszony jest do kuratorium oświaty, kadra posiada odpowiednie kwalifikacje wymagane przez prawo polskie a grupy objęte są opieką wykwalifikowanych trenerów pracujących na co dzień Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza wyróżnionej Złotą Gwiazdą PZPN.

Program obozu składa się każdego dnia z: lekcji języka angielskiego, dwóch jednostek treningowych, zajęć edukacyjno-rekreacyjnych (zajęcia na pływalni, gry i zabawy, wykłady o żywieniu) a także dodatkowych atrakcji. Ramowy plan półkolonii prezentuje się następująco:

Podczas drugiego turnusu 04-08.07.2022 odbędą się zajęcia dedykowane piłce nożnej w wykonaniu dziewcząt. Zapraszamy  wszystkie obecne i przyszłe piłkarki !

Zajęcia prowadzić będzie trener drużyn dziewczęcych Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Paulina Wałaszek

SZCZEGÓŁY PÓŁKOLONII:

       Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku

       Półkolonia Piłkarska skierowana jest  do dzieci  w wieku od 6 do 13 lat

       Każdy uczestnik półkolonii otrzyma klubowy komplet treningowy (koszulka, spodenki, getry)

 W trakcie pięciodniowej półkolonii przygotowaliśmy dla zawodników minimum 10 jednostek treningowych – ukierunkowanych na rozwijanie inteligencji piłkarskiej,

       Minimum 5 lekcji języka angielskiego dostosowanego do stopnia zaawansowania,

       Jednostki treningowe będą odbywać w małych 12 osobowych grupach –  zgodnie z zasadą indywidualizacji zajęć

       Każdy uczestnik w czasie obozy weźmie udział w specjalistycznych testach sprawnościowych, które pozwolą na ocenę jego potencjału oraz w wewnętrznym mini-turnieju

       Każdego dnia uczestnicy otrzymują dwa posiłki (drugie śniadanie oraz obiad). Jeśli dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe –  przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb dziecka.

  Każdy uczestnik wraz z rodzicem otrzymuje zaproszenie na wyjątkowe zakończenie Bruk-Bet Termalica Camp – podczas którego wręczymy gadżety Klubowe, oficjalny certyfikat ukończenia obozu, zaproszenie dla dziecka oraz jednego opiekuna na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozgrywany w Niecieczy.

 

W trakcie tygodniowej półkolonii na uczestników czekają codziennie dodatkowe atrakcje, takie jak:

       Zwiedzanie stadionu Bruk-Bet Termalica Nieciecza,

       Spotkanie z piłkarzami Bruk-Bet Termalica Nieciecza,

       Football Dart,

       Zajęcia na basenie,

       Uroczyste zakończenie Bruk-Bet Termalica Football Camp.

TERMINY

 

TURNUS 1: 27.06 – 01.07.2022

TURNUS 2: 04.07 – 08.07.2022

LOKALIZACJA: Obiekty treningowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza 

KOSZT UCZESTNICTWA: 669 zł

 W przypadku zapisu drugiego dziecka i kolejnego koszt uczestnictwa wynosi 589 zł.

Ilość miejsc jest ograniczona (24 na turnus), decyduje kolejność zgłoszeń!

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza zgłoszeń i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł do 3 dni po przesłaniu zgłoszenia. Ostateczną gwarancją udziału w półkolonii jest wpłata całej kwoty do 31 maja 2022 r.

DANE DO PRZELEWU

TERMALICA BRUK-BET Nieciecza Klub Sportowy
Nieciecza 150, 32-240 Żabno

MBank
74 1140 2075 0000 4256 1600 1004

 

Przeżyj piłkarskie wakacje w niesamowitym klimacie!

Chcesz wiedzieć więcej na temat BBT Football Camp  ? Masz dodatkowe pytania ? Skontaktuj się z Trenerem Dawidem Krupą, który udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i pomoże podjąć decyzję co do wyboru odpowiedniego turnusu.

e-mail: eventy.bbt1922@gmail.com
tel: 726-406-723 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.