BBT Conference – zostały ostatnie miejsca !

Bruk-Bet Termalica Conference to konferencja szkoleniowa skierowana do trenerów piłki nożnej oraz osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie szkolenia piłkarskiego. Tegoroczna konferencja zatytułowana „Przewaga taktyczna jako element strategii meczowej” poświęcona będzie taktycznym aspektom współczesnej piłki nożnej.

19 października, 2022


Strona Główna / Akademia

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Zespołu Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN. Certyfikat udziału w konferencji jest równoznaczny z zaliczeniem przez PZPN godzin niezbędnych do przedłużenia licencji:
• 2 godziny dla trenerów z licencją: UEFA PRO
• 4 godziny dla trenerów z licencją: UEFA EY, UEFA A, UEFA B
• 3 godziny dla trenerów z licencją: GRASSROOTS C, GRASSROOTS D

Prelegentami tegorocznej, IV edycji Bruk-Bet Termalica Conference będą: Miłosz Stępiński (Trener Reprezentacji Polski U20), Ireneusz Pietrzykowski (Trener ŁKS Łagów – 3 liga) oraz Tomasz Włodarek (Asystent Trenera GKS Katowice – 1 liga).

Prelegenci

Miłosz Stępiński (trener z licencją UEFA PRO) – obecnie trener reprezentacji Polski do lat 20, a w przeszłości selekcjoner kadry kobiet. Autor i współautor wielu publikacji naukowych i metodyczno-szkoleniowych z zakresu piłki nożnej.

Ireneusz Pietrzykowski (trener z licencją UEFA A) – aktualnie trener III-ligowego zespołu ŁKS Łagów. W przeszłości trener między innymi: GKS Nowiny, Naprzód Jędrzejów, Nida Pińczów, Granat Skarżysko, czy AKS Busko-Zdrój.

Tomasz Włodarek (trener z licencją UEFA A) – współzałożyciel grupy trenerów „Deduktor” zajmującej się szkoleniem zawodników i trenerów z szeroko pojętej tematyki rozumienia gry. Doświadczenie w piłce młodzieżowej zdobywał między innymi jako członek sztabów młodzieżowych reprezentacji Polski, zaś na poziomie seniorskim w klubach od II ligi do Ekstraklasy (m.in. GKS Jastrzębie, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Widzew Łódź). Aktualnie Asystent Trenera w GKS Katowice (1 liga).

Informacje organizacyjne:
Miejsce: Biurowiec firmy Bruk-Bet (Sala kinowa), Nieciecza 199, 33-240 Żabno
Termin: 26 listopad 2022 roku
Godzina: 9:00-14:00 (rejestracja od godziny 8:00)

Harmonogram konferencji:

08:00-09:00Rejestracja uczestnikówBiurowiec Firmy Bruk Bet
09:00 – 10:15Miłosz Stępiński Trener Reprezentacji Polski U-20TAKTYKA GRY W ATAKU:  “Współpraca “9” i “10” w ataku” – teoria i praktyka
10:30 – 11.45Ireneusz Pietrzykowski Trener III – ligowej drużyny ŁKS ŁagówTAKTYKA GRY W OBRONIE: “Zasady funkcjonowania w obronie niskiej na przykładzie drużyny ŁKS Łagów”
11.45 – 12:15Przerwa kawowa
12:15 – 13:30Tomasz Włodarek Współzałożyciel grupy Deduktor / Asystent Trenera w GKS KatowiceTAKTYKA GRY W ATAKU: “Zasady indywidualne i zespołowe w ataku”
13:30 – 14.00Zakończenie konferencji 
*plan może ulec zmianie.

Koszt uczestnictwa w BBT Conference wynosi w przedsprzedaży do dnia 31 października 2022 roku 179 zł oraz w normalnej sprzedaży od 1 listopada 2022 roku 229 zł.

Liczba miejsc ograniczona: 170

REJESTRACJA NA KONFERENCJE ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE WYŁĄCZNIE PRZEZ portal WWW.PZPN24.PZPN.PL

APLIKACJA NA WYDARZENIE JEST RÓWNOZNACZNA Z ZAPOZANIEM SIĘ I AKCEPTACJĄ REGULAMINU DOSTĘPNEGO >>> TUTAJ

Bezpośrednio po dokonaniu rejestracji należy opłacić przelewem uczestnictwo w konferencji:

Dane do przelewu:

Nazwa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza SSA

mBank: 52 1140 2075 0000 4174 6100 1007

Kwota: 179 zł (w przypadku płatności do 31.10.2022) lub 229 zł (w przypadku płatność od 1 listopada 2022)

Tytuł przelewu: BBT Conference – „nazwisko i imię uczestnika”

UWAGA! Warunkiem przyjęcia na wydarzenie jest załączenie do Wniosku (Konto Trenera na PZPN24 -zakładka „Moje wioski”) potwierdzenia opłaty za udział w Konferencji oraz przesłanie go na adres organizatora:akademia-termalica@bruk-bet.pl

BRAK PRZESŁANIA POTWIERDZENIA PRZELEWU ZA UDZIAŁ W KONFERENCJI 24 GODZINY OD APLIKACJI SKUTKOWAC BĘDZIE ODRZUCENIEM WNIOSKU!

Istnieje możliwość otrzymania faktury za udział w konferencji. Warunkiem niezbędnym jest przesłanie na adres mailowy akademia-termalica@bruk-bet.pl kompletnych danych do faktury (NAZWA FIRMY, ADRES FIRMY, NIP oraz wskazanie konkretnej osoby (Nazwisko i Imię) za którą dokonana jest opłata). Informacje prosimy przesłać niezwłocznie po rejestracji, nie później jednak niż do 20.11.2022 roku (po tym terminie nie będzie już możliwości otrzymania faktury).

Zaliczenie konferencji i uzyskanie elektronicznego Certyfikatu Uczestnictwa w Konferencji będzie wymagało złożenia dwóch podpisów, na początku i na końcu Konferencji. Prosimy o zabranie Licencji Trenerskiej bądź innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Organizator zapewnia:

  • 4,5 godziny szkolenia,
  • godziny do przedłużenia licencji trenerskiej:
  • UEFA PRO – 2 godziny
  • UEFA ELIT YU, UEFA A, UEFA B – 4 godziny
  • GRASSROOTS C, GRASSROOTS D – 3 godziny
  • bufet kawowy,
  • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej,
  • certyfikat uczestnictwa w wersji elektronicznej (portal pzpn24),
  • bezpłatny, niestrzeżony parking.

Ubiegłe edycje BBT Conference:KONTAKT

Koordynator konferencji:

Krzysztof Lipecki

tel. 606 724 304

krzysztof.lipecki@bruk-bet.pl

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.