Betclic 1 Liga z kolekcjonerskimi kartami od SportZoo!

Już na początku 2025 roku fani klubów Betclic 1 Ligi będą mogli cieszyć się pełną kolekcją kart z zawodnikami pierwszoligowych klubów. To efekt nawiązania przez ligę współpracy z uznanym producentem kart kolekcjonerskich, firmą SportZoo. Kolekcja kart Betclic 1 Ligi będzie obejmować nie tylko klasyczne karty z piłkarzami, ale także wyjątkowe dodatki. Fani będą mieli okazję […]

12 września, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Już na początku 2025 roku fani klubów Betclic 1 Ligi będą mogli cieszyć się pełną kolekcją kart z zawodnikami pierwszoligowych klubów. To efekt nawiązania przez ligę współpracy z uznanym producentem kart kolekcjonerskich, firmą SportZoo.

Kolekcja kart Betclic 1 Ligi będzie obejmować nie tylko klasyczne karty z piłkarzami, ale także wyjątkowe dodatki. Fani będą mieli okazję zdobyć karty z autografami zawodników oraz karty z elementami meczowymi, takimi jak fragmenty koszulek, w których zawodnicy rozgrywali spotkania.

Co więcej, raz w miesiącu fani będą mogli się doczekać specjalnych kart LIVE, które uwiecznią najciekawsze momenty minionego miesiąca. Te unikalne karty będą dostępne wyłącznie w e-sklepie producenta pod adresem www.sportzoo.store/pl/live. Pierwsze karty w ramach LIVE kolekcji ukażą się jeszcze dziś.

SportZoo, działające na rynku od 2016 roku, jest znane z produkcji wysokiej jakości kart kolekcjonerskich. Firma wydaje karty dla PKO BP Ekstraklasy oraz działa w Czechach i na Słowacji, oferując kolekcje kart hokejowych i piłkarskich dla najpopularniejszych lig i drużyn narodowych. SportZoo jest również obecne w świecie sztuk walki, produkując karty dla organizacji Oktagon MMA.

– W Betclic 1 Lidze stale szukamy nowych sposobów na zaangażowanie fanów piłki nożnej. W gronie kibiców naszych klubów nie brakuje kolekcjonerów, dlatego liczymy, że karty wydane we współpracy ze SportZoo okażą się pożądanym towarem wśród pierwszoligowej społeczności – powiedział Marcin Janicki, prezes zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

– Betclic 1 Liga to liga pełna pasji i zaangażowania, a nasze karty mają na celu wzmocnienie więzi między kibicami a ich ulubionymi zawodnikami i klubami. Jesteśmy przekonani, że kolekcja kart z Betclic 1 Ligi stanie się hitem wśród fanów piłki nożnej w Polscepowiedział założyciel SportZoo, Daniel Mrva.

Nowa kolekcja kart Betclic 1 Ligi będzie dostępna w sprzedaży w wybranych sieciach handlowych oraz w sklepie internetowym SportZoo.

Śledźcie kanały społecznościowe SportZoo PL na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz stronę internetową www.sportzoo.pl, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o kolekcji kart Betclic 1 Ligi.

 

Najnowsze
Kup bilet od zawodników -Trubeha&Chovan [GALERIA ZDJĘĆ]
18 listopada, 2025
W poniedziałek mogliście zakupić bilet na mecz od naszych zawodników!
18 listopada, 2025
Diego Deisadze z występem w reprezentacji Gruzji U21!
15 listopada, 2025
11 LISTOPADA | NIKODEM LIRO, ZAWODNICY I KIBICE W WYJĄTKOWYM HOŁDZIE DLA OJCZYZNY [VIDEO]
11 listopada, 2025
Krzysztof Kubica: To zwycięstwo smakuje bardzo dobrze
10 listopada, 2025
Krzysztof Kubica po meczu z Legią Warszawa [VIDEO]
10 listopada, 2025
Podsumowanie 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy 2025/26
9 listopada, 2025
Konferencja prasowa po meczu z Legią Warszawa [VIDEO]
9 listopada, 2025
Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza [GALERIA ZDJĘĆ]
9 listopada, 2025
Podsumowanie statystyczne meczu z Legią Warszawa
9 listopada, 2025
Skrót meczu Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza [VIDEO]
9 listopada, 2025
Marcin Brosz: Potężny zastrzyk optymizmu
9 listopada, 2025
Przełamanie w Warszawie!
9 listopada, 2025
[DZIEŃ MECZOWY] LEGIA WARSZAWA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 1:2
9 listopada, 2025
Najbliższy rywal: Legia Warszawa
7 listopada, 2025
Jacek Bednarz pełnomocnikiem Prezesa Zarządu ds. Sportowych
7 listopada, 2025
Konferencja prasowa przed meczem z Legią Warszawa [VIDEO]
6 listopada, 2025
Zapowiedź 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy 2025/26
6 listopada, 2025
Karol Arys sędzią głównym w meczu z Legią Warszawa
6 listopada, 2025
Pytanie z trybun, odc. 2: Maciej Ambrosiewicz [VIDEO]
6 listopada, 2025
TERMINARZ 18. KOLEJKI 2025/2026
6 listopada, 2025
Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.