W niedzielę, o godzinie 14:30 na stadionie w Niecieczy w ramach 1. kolejki Betclic 1 Ligi zmierzymy się z Ruchem Chorzów. Sprawdźcie najważniejsze informacje przed tym spotkaniem! BILETY Wejściówki na nadchodzący mecz są nadal dostępne! To świetna okazja, aby na żywo dopingować drużynę i poczuć stadionowe emocje z trybun. Wejdź na BILETY.BBTN.PL i zakup bilet już teraz! […]
W niedzielę, o godzinie 14:30 na stadionie w Niecieczy w ramach 1. kolejki Betclic 1 Ligi zmierzymy się z Ruchem Chorzów. Sprawdźcie najważniejsze informacje przed tym spotkaniem!
Wejściówki na nadchodzący mecz są nadal dostępne! To świetna okazja, aby na żywo dopingować drużynę i poczuć stadionowe emocje z trybun. Wejdź na BILETY.BBTN.PL i zakup bilet już teraz!
Bilety można zakupić także w dniu meczu (PAMIĘTAJ! Bilet w dniu meczu jest droższy 5 zł) od godziny 10:00 w naszym Sklepie Kibica.
O godzinie 10:00 otwiera się Klub Kibica – to doskonała okazja, aby spotkać się w gronie sympatyków drużyny, porozmawiać i poczuć atmosferę wspólnego kibicowania. Zachęcamy również do skorzystania z oferty gastronomicznej.
Tego dnia nasze bistro jest czynne do 19:00.
Od godziny 11:30 mnóstwo atrakcji czekać na Was będzie w naszej Piłkarskiej Strefie Rodzinnej. Tam m.in. dmuchańce, malowanie słoni, strefa piłkarska, konkursy z nagrodami… Każdy znajdzie coś dla siebie!
W przerwie meczu czeka na Was konkurs – „Traf w poprzeczkę”. Przed pierwszym gwizdkiem na sektory powędrują piłeczki, a osoby, które je złapią, w przerwie udadzą się na murawę, gdzie spróbują zmierzyć się z rzuconym przez nas wyzwaniem. Dla zwycięzcy czeka nagroda!
Od godziny 10:00 zapraszamy do naszego Sklepu Kibica, gdzie zaopatrzycie się w szaliki i inne gadżety klubowe! Przypominamy, że punkt sprzedaży gadżetów znajduje się także na stadionie przy sektorze A.
Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 13:00. Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na stadion i skorzystania z punktów cateringowych dostępnych na naszym stadionie. Pamiętajcie o biletach w wersji drukowanej i posiadania ważnego dokumentu tożsamości!
Tego dnia będzie z nami ekipa Eska Summer City, która przygotowała dla Was mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami!
Podczas przerwy, na naszym stadionie pojawią się także budowniczowie nadziei: Kostek, Termi, Norbert, Paweł, Ola i Piotr – którzy przemierzali trasę Wielkiej Wyprawy Maluchów z numerem 32. Nie jechali po przygodę. Jechali, żeby pomagać dzieciom, które ucierpiały w wypadkach drogowych. Wesprzeć akcję dalej możecie TUTAJ.