Akademia na starcie rozgrywek

Zgodnie z dotychczasowymi decyzjami Małopolskiego Związku Piłki Nożnej rozgrywki młodzieżowe powinny wystartować w najbliższy weekend, chyba że zmiany dotyczące organizacji rywalizacji sportowej zostaną zmienione na terenie całego kraju. Co czeka nasze drużyny? RezerwyDuży znak zapytania związany jest z rozgrywkami IV ligi. Rezerwy Słoni mają zaplanowany na sobotę mecz z Wolanią. Nasz drugi zespół zajmuje 6 miejsce w […]

25 marca, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Zgodnie z dotychczasowymi decyzjami Małopolskiego Związku Piłki Nożnej rozgrywki młodzieżowe powinny wystartować w najbliższy weekend, chyba że zmiany dotyczące organizacji rywalizacji sportowej zostaną zmienione na terenie całego kraju.

Co czeka nasze drużyny?

Rezerwy
Duży znak zapytania związany jest z rozgrywkami IV ligi. Rezerwy Słoni mają zaplanowany na sobotę mecz z Wolanią. Nasz drugi zespół zajmuje 6 miejsce w lidze, Wolania jest ósma. Mecz powinien się odbyć w sobotę o godzinie 11.00 w Niecieczy.

Juniorzy Starsi Bruk-Betu Termaliki rywalizować będą w 1 lidze małopolskiej. Jesień zakończyliśmy na szóstym miejscu w lidze z dorobkiem 30 punktów. Pierwsza Sandecja zgromadziła 47 oczek.  Na ten weekend piłkarze trenowani przez trenera Waldemara Dzierżaniowskiego mają w planie domowe spotkanie z Prądniczanką. Początek meczu w sobotę 27 marca o 13.00.

Zespół U-17, juniorzy młodsi grać będą w 1 lidze wojewódzkiej. Premierowy mecz w 2021 został zaplanowany na sobotę 27 marca. Mecz o godzinie 10.00 ma zostać rozegrany w Niecieczy (zmiana gospodarza).

W rozgrywkach trampkarzy reprezentują nas trzy zespoły. Najstarszy rocznik (U-15) będzie walczył o punkty w 1 lidze wojewódzkiej. Trampkarze ligę zaczną od wyjazdu na mecz z Respekt SSzalowa (niedziela, 11.00).

Drużyna U-14 zagra natomiast w sobotę w ramach 1 ligi okręgowej. Naszym rywalem w sobotę o 10.00 będzie Płomień Mikluszowice. Trzeci z zespołów bierze udział w rozgrywkach ligi szkoleniowej. Te rozgrywki powinny wystartować na początku kwietnia.

Podobnie jak wśród trampkarzy, także wśród młodzików reprezentują nas trzy zespoły. Młodziki U-13 grają w 2 lidze wojewódzkiej lidze młodzików. Pierwsze mecz z Cracovią w sobotę. Druga drużyna będzie rozgrywać swoje mecze w 1 lidze okręgowej (rywalizacja w sobotę Sportowcem Modlniczka), a zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi w małopolskiej lidze szkoleniowej.

Grupy szlifują swój talent systemem turniejowym. Grupa U-11 ma w planach wyjazd na rywalizację do Krakowa. Grupy U-9 i U-7 spuentują treningi sobotnimi grami wewnętrznymi.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.