Kalendarz Słoni

Przed pierwszym zespołem Bruk-Betu Termaliki pracowite tygodnie. Przedstawiamy aktualny plan gier naszego zespołu. Po wyprawie do Gdyni czeka nas kolejny mecz poza domem. W sobotę 24 kwietnia o godzinie 16.00 zmierzymy się z GKS-em Jastrzębie. W przyszłym tygodniu czeka nas środowy mecz w ramach 27. kolejki z Puszczą. Mecz z zespołem z Niepołomic rozegramy na obiekcie […]

22 kwietnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Przed pierwszym zespołem Bruk-Betu Termaliki pracowite tygodnie. Przedstawiamy aktualny plan gier naszego zespołu.

Po wyprawie do Gdyni czeka nas kolejny mecz poza domem. W sobotę 24 kwietnia o godzinie 16.00 zmierzymy się z GKS-em Jastrzębie. W przyszłym tygodniu czeka nas środowy mecz w ramach 27. kolejki z Puszczą. Mecz z zespołem z Niepołomic rozegramy na obiekcie Bruk-Betu Termaliki. Początek spotkania w środę 28 kwietnia zaplanowano na 20.00.

W majówkę wybierzemy się na mecz do Łęcznej. Z Górnikiem zagramy w niedzielę 2 maja o godzinie 12.40. Kilka dni później będziemy odrabiać kolejne zaległości. W środę 5 maja przyjedzie do nas Korona Kielce. Do ustalenia pozostała godzina tego meczu.

W weekend po starciu z Koroną czeka nas kolejna kolejka ligowa w ramach której zmierzymy się u siebie z Miedzią Legnica (8 maja, 20.00). Po tym meczu, w kolejną środę 12 maja zagramy na wyjeździe z Radomiakiem, by w kolejny weekend zagrać z Widzewem (15/16 maja).

To nie będzie wcale koniec grania co trzy dni. W środę 19 maja do Niecieczy przyjedzie Chrobry Głogów. I wówczas wszystkie nasze zaległości zostaną odrobione. Trzy dni później zagramy na wyjeździe z GKS-em Tychy i wówczas przed ostatnim meczem ligowym w maju ( 28 maja) Odrą Opole przyjdzie nam nieco odetchnąć.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.