5 faktów przed meczem z Jastrzębiem

Wielkimi krokami zbliża się drugie wyjazdowe spotkanie z rzędu.  Maraton się rozpoczął Słonie wróciły do gry po 31 dniach bez meczu. W ciągu najbliższych 30 dni rozegramy kolejnych 9 meczów! Pierwszy z nich właśnie w sobotę w Jastrzębiu. Czekamy na pozostałych zawodników Jak stwierdził na pomeczowej konferencji prasowej trener Mariusz Lewandowski czekamy wciąż na grupę […]

23 kwietnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Wielkimi krokami zbliża się drugie wyjazdowe spotkanie z rzędu. 

  • Maraton się rozpoczął

Słonie wróciły do gry po 31 dniach bez meczu. W ciągu najbliższych 30 dni rozegramy kolejnych 9 meczów! Pierwszy z nich właśnie w sobotę w Jastrzębiu.

  • Czekamy na pozostałych zawodników

Jak stwierdził na pomeczowej konferencji prasowej trener Mariusz Lewandowski czekamy wciąż na grupę piłkarzy pozostających w izolacji. Będą oni dostępni w treningu od przyszłego tygodnia.

  • Historia meczów z Jastrzębiem

Jedno zwycięstwo, dwie porażki i trzy remisy. Tak wygląda dotychczasowa historia naszych pojedynków z GKS-em 1962 Jastrzębie. Bilans bramek w lidze i pucharze jest póki co korzystny dla rywali (5-7). Jesienią w Niecieczy wygraliśmy 2-0.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.