Pomeczowe liczby

Czas przyjrzeć się statystykom sobotniej rywalizacji w Jastrzębiu. Słonie w minionej kolejce zanotowały drugi bezbramkowy remis w tym sezonie. Oba zespoły oddały w sobotę 24 strzały, ale tylko 4 z nich (3 w naszym wykonaniu) były skierowane w światło bramki. Piłka w naszym posiadaniu była przez 61% czasu gry. W tym czasie wymieniliśmy 594 podania z 82% dokładnością. Rywalom wyliczono 380 podań, […]

26 kwietnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Czas przyjrzeć się statystykom sobotniej rywalizacji w Jastrzębiu.

Słonie w minionej kolejce zanotowały drugi bezbramkowy remis w tym sezonie. Oba zespoły oddały w sobotę 24 strzały, ale tylko 4 z nich (3 w naszym wykonaniu) były skierowane w światło bramki. Piłka w naszym posiadaniu była przez 61% czasu gry. W tym czasie wymieniliśmy 594 podania z 82% dokładnością. Rywalom wyliczono 380 podań, a ¾ z nich było celnych.

Spośród wszystkich 159 pojedynków wygraliśmy 53% z nich.

Najczęściej na bramkę rywali uderzał Sebastian Bonecki – 4 uderzenia. Trzykrotnie Mariusza Pawełka nękali Patryk Czarnowski oraz Paweł Żyra.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.