5 faktów przed meczem z Puszczą

Przed nami domowy pojedynek z Puszczą Niepołomice. Sprawdzamy ciekawostki przed środowym meczem w Niecieczy. Żubry odpoczywałyNasi rywale nie rozgrywali w weekend meczu ligowego. Spotkanie Puszczy z Miedzią Legnica zostało odwołane z uwagi na zakażenia koronawirusem w zespole z województwa dolnośląskiego. Najbliższy rywalOdległość pomiędzy Niepołomicami, a Niecieczą to 61,9 kilometrów. To najkrótszy dystans do ligowego rywala. […]

27 kwietnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Przed nami domowy pojedynek z Puszczą Niepołomice. Sprawdzamy ciekawostki przed środowym meczem w Niecieczy.

Żubry odpoczywały
Nasi rywale nie rozgrywali w weekend meczu ligowego. Spotkanie Puszczy z Miedzią Legnica zostało odwołane z uwagi na zakażenia koronawirusem w zespole z województwa dolnośląskiego.

Najbliższy rywal
Odległość pomiędzy Niepołomicami, a Niecieczą to 61,9 kilometrów. To najkrótszy dystans do ligowego rywala. Nieco dalej położony jest Nowy Sącz do którego mamy około 77 kilometrów.

Historia
Przed nami 12 starcie z Puszczą. Dwa mecze padły łupem graczy Słoni, pięć razy lepsze okazały się Żubry. Cztery mecze – w tym jesienna rywalizacja – zakończyły się podziałem punktów.

Wiedzą co znaczą przekładane mecze
Puszcza Niepołomice należy do ligowej czołówki jeśli chodzi o ilość przekładanych meczów. Aż cztery razy przekładano starcie podopiecznych trenera Tułacza z Górnikiem Łęczna, który w końcu rozegrano 18 listopada. Choć aktualnie Żubry mają tylko jedno spotkanie zaległe.

53 dni
Pamiętacie ostatnie starcie Słoni u siebie? Aż trudno uwierzyć, że jedyne domowe starcie rozegraliśmy 5 marca. Wówczas podzieliliśmy się punktami z Sandecją. Do meczu z Puszczą miną 53 dni od kiedy graliśmy w Niecieczy.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.