Dunajec słabszy, komplet dla trampkarzy

Zmagania w Małopolskiej Lidze Trampkarzy rozpoczął też zespół Bruk-Betu Termaliki. Na wyjeździe wygrali z Dunajcem Nowy Sącz 1:0 po golu Kaczówki. – Mieliśmy więcej atutów piłkarskich. Moi zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i wolą walki. To zadecydowało o wygranej.  Przeciwnik doszedł do głosu w ostatnich piętnastu minutach i mocniej zagroził naszej bramce – ocenił mecz Daniel Kurzawski szkoleniowiec zespołu. […]

27 kwietnia, 2021

Zmagania w Małopolskiej Lidze Trampkarzy rozpoczął też zespół Bruk-Betu Termaliki. Na wyjeździe wygrali z Dunajcem Nowy Sącz 1:0 po golu Kaczówki.

– Mieliśmy więcej atutów piłkarskich. Moi zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i wolą walki. To zadecydowało o wygranej.  Przeciwnik doszedł do głosu w ostatnich piętnastu minutach i mocniej zagroził naszej bramce – ocenił mecz Daniel Kurzawski szkoleniowiec zespołu.

Następny mecz trampkarze rozegrają u siebie w sobotę. Ich rywalem będzie Okocimski Brzesko.

Dunajec Nowy Sącz – Bruk-Bet Termalica 0:1 (0:0) 0:1 Kaczówka 60.

Bruk-Bet Termalica:  Misiaszek- Krzysztof Piątek, Karol Piątek (60 Ołpiński), Krawczyk, Kaczówka, Szuran, Morąg, 45 Raputa (65 Słota), Jonak (15 Siedlik)  – Nita,  Romanowski (75 Gibes).