Samuel Stefanik z nową umową

Kontrakt pomiędzy Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, a Samuelem Stefanikiem został przedłużony. Nowa umowa wiąże zawodnika z naszym klubem do czerwca 2022 roku. W kontrakcie znalazł się również zapis pozwalający o przedłużenie współpracy o kolejne 12 miesięcy. Samuel debiutował w barwach Bruk-Betu Termaliki w lipcu 2016 roku. W debiucie przeciwko Arce Gdynia zdobył także bramkę. Było to pierwsze z […]

29 kwietnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Kontrakt pomiędzy Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, a Samuelem Stefanikiem został przedłużony.

Nowa umowa wiąże zawodnika z naszym klubem do czerwca 2022 roku. W kontrakcie znalazł się również zapis pozwalający o przedłużenie współpracy o kolejne 12 miesięcy.

Samuel debiutował w barwach Bruk-Betu Termaliki w lipcu 2016 roku. W debiucie przeciwko Arce Gdynia zdobył także bramkę. Było to pierwsze z 10 trafień słowackiego pomocnika dla Bruk-Betu Termaliki.

W sierpniu 2020 po przerwie na grę w zespole FK Zeleziarne Podbrezova wrócił do Niecieczy, stając się podstawowym zawodnikiem naszej drużyny. W każdym z meczów tego sezonu wybiegał w podstawowej ‘11’. Zdobył także gola w meczu przeciwko Sandecji oraz we wczorajszym meczu z Puszczą!.

Przedłużenie umowy potwierdza że bilans (108 meczów i 11 bramek będzie jeszcze bardziej okazały!

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.