Statystyki #BBTPUN

Zapraszamy na przegląd liczb po wygranej z Puszczą Niepołomice. 11 strzałów oddali w środę piłkarze Bruk-Betu Termaliki. Spośród 5 celnych uderzeń na bramkę Mateusza Górskiego cztery z nich trafiły do siatki. Podczas meczu nasza drużyna w walce o piłkę przekroczyła przepisy 12 razy. Rywale faulowali nas podczas spotkania 19-krotnie. Słoniom udało się wymienić piłkę 694 razy, co więcej 90% podań było celnych. Puszczy naliczono […]

6 maja, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na przegląd liczb po wygranej z Puszczą Niepołomice.

11 strzałów oddali w środę piłkarze Bruk-Betu Termaliki. Spośród 5 celnych uderzeń na bramkę Mateusza Górskiego cztery z nich trafiły do siatki. Podczas meczu nasza drużyna w walce o piłkę przekroczyła przepisy 12 razy. Rywale faulowali nas podczas spotkania 19-krotnie.

Słoniom udało się wymienić piłkę 694 razy, co więcej 90% podań było celnych. Puszczy naliczono 306 podań z 78% skutecznością zagrań.

Indywidualnie najwięcej strzałów oddał Patryk Czarnowski. Jedno uderzenie mniej zaliczył Paweł Żyra. Pozostali piłkarze próbowali po jednym razie. Najwięcej podań w naszym zespole zaliczył Marcin Grabowski 94. Najwyższą dokładność spośród piłkarzy którzy grali w wyjściowym składzie zaliczył Piotr Wlazło.

Artem Putiwcew stoczył w środę 10 pojedynków i wygrał wszystkie z nich. Najwięcej przechwytów 5 zanotował Piotr Wlazło.

Sporo działo się w klasyfikacji kanadyjskiej. Punkty za bramki dopisali: Czarnowski, Stefanik, Gergel oraz Wlazło. Asysty zaliczyli Stefanik, Czarnowski oraz Radwański i Żyra.

Top 3 InStat Index Putiwcew – 297, Radwański – 293, Wlazło – 288.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.