Porażka rezerw

Ostatnia kolejka rozgrywek czwartej ligi nie była udana dla drugiego garnituru „Słoni”

10 maja, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Ostatnia kolejka rozgrywek czwartej ligi nie była udana dla drugiego garnituru „Słoni”. Przegrały   na własnym stadionie.

BBT II – Watra Białka Tarzańska 1:3 (0:0), Bramka: Wrzosek

Skład: Kąkolewski – Szkotak (65′ Banasik), Nowak, Klimek (70′ Wanicki), Jańczy, Kuchta, Wrzosek (65′ Leżoń), Stachura (46″ Chłoń), Surówka (46′ Lizak), Vasil, Janiak

– Niestety nie udało się utrzymać koncentracji przez cały mecz. Pomimo prowadzenia  rywal w w drugiej połowie zdołał strzelić nam 3 bramki. Niestety nie ustrzegliśmy się w tych sytuacjach błędów indywidualnych, które zdecydowały o końcowym wyniku. Jako zespoł również stworzysliśmy sobie kilka bardzo dobrych okazji do dobycia bramki ale zabrakło skuteczności.Z pozytywów warto wskazać iż, iż młodzi zawodnicy otrzymują kolejne szanse na zdobywanie doswiadczenia w piłce seniorskiej. Oczywiście liczymy, że w przyszłosci  to będzie procentować – podsumował spotkanie Krzysztof Lipecki, trener zespołu.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.