Remis rezerw z Metalem

Podziałem punktów

27 maja, 2021

Podziałem punktów zakończyło się środowe starcie naszych rezerw.

Drugi zespół Słoni rywalizował wczoraj z Metalem Tarnów. Mecz w grupie mistrzowskiej Keeza IV ligi zakończył się wynikiem 2-2.

Do przerwy skuteczniejsi byli goście, którzy za sprawą Damiana Wolańskiego wyszli na prowadzenie w 13 minucie gry. Przed upływem pół godziny meczu było już 2-0 kiedy to Dominika Kąkolewskiego pokonał Albert Stolarz.

Rezerwy obudziły się po przerwie szybko wyrównując po dwóch trafieniach Dawida Kalisza. Dawid w 54 oraz 62 minucie skutecznie wykonywał rzuty karne. Do końca meczu oba zespołu szukały sposobności do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Chociaż okazji nie brakowało to więcej bramek już nie oglądaliśmy.

Fotorelacje z meczu można znaleźć tutaj. Rretransmisja meczu dostępna jest po kliknięciu w link.

Bruk-Bet II Termalica Nieciecza – Metal Tarnów 2-2