Akademia BBTN – Grali i zwiedzali stolicę

To był weekend pełen wrażeń.

1 czerwca, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

To był weekend pełen wrażeń. Podczas niego zawodnicy Akademii Bruk-Bet Termalica  z roczników 2010- 2013 przebywali w Warszawie. Rywalizowali z wymgającymi rywalami. Był też czas na zwiedzanie.

Młode „Słonie” zagrały z wymagających rywali. Wśród których byli:  Barca Academy Warszawa, Legia Soccer Schools, Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, Akademia Piłkarska KS Łomianki, Białe Orły Warszawa, UKS Varsovia, Akademia Piłkarska Gigant SMILE, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Reprezentacji Powiatu Legionowskiego. Postawę zespołów chwalili trenerzy. – Zmierzyliśmy ze świetnymi i wymagającymi rywalami. Podczas sparingów każdy zawodnik zdobywał kolejne doświadczenia – mówi Dawid Krupa. – Zespoły Orlików pokazały się z bardzo dobrej strony. Dziękujemy kibicom gospodarzy za brawa oraz organizatorom za możliwość rywalizacji z drużynami, które chcą grać w piłkę. Takie wyjazdy kształtują nas wszystkich, trenerów i zawodników, aby nabierać odpowiednich wartości w nauczaniu gry w piłkę nożną – dodaje Krzysztof Mikuła.

Podczas wyjazdu młodzi piłkarze mieli okazję zwiedzić Stadion Legii Warszawa, a także Stare Miasto.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.