Osiągnięcia wypożyczonych

Pora na podsumowanie minut i wyników zawodników, którzy ostatnie miesiące spędzili na wypożyczeniach.

30 czerwca, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Paweł Oleksy (Chrobry Głogów)
Obrońca ostatni sezon spędził w pierwszoligowym Chrbrym Głogów. W sezonie zanotował 18 występów (1190 minut) w których zdobył 1 bramkę. Otrzymał również 4 napomnienia. Chrobry zakończył rozgrywki na 11 miejscu.

Ernest Terpiłowski (Górnik Polkowice)
Świetny sezon w rozgrywkach drugiej ligi zanotował Ernest Terpiłowski. 19 latek był bardzo mocnym punktem swojego zespołu. Na murawie pojawił się w 33 meczach ligowych do których dołożył jeden występ w Pucharze Polski. W ciągu rozegranych 2035 minut zdobył 8 bramek, a Górnik z pierwszego miejsca awansował na zaplecze PKO Ekstraklasy.

Bruno Wacławek (Garbarnia Kraków)
19 letni pomocnik ostatni rok spędził w Garbarni. Bruno rozegrał 26 meczów, w których zdobył 2 bramki. W meczach z rezerwami Lecha Poznań i Olimpią Grudziądz trafiał do siatki. Na murawie spędził 735 minut. Garbarnia zajęła 7 miejsce – tuż za barażami.

Trener

Daniel Pietraszkiewicz (Skra Częstochowa)
Reprezentował w ostatnim sezonie barwy Skry Częstochowa. Wystąpił w 24 meczach ligowych i dwóch spotkaniach barażowych. Do siatki trafił trzykrotnie w tym w półfinałowej rywalizacji z Chojniczanką. Skra w przyszłym sezonie dołączy do grona pierwszoligowców.

http://www.termalica.brukbet.com/nowa/aktualnosc/10076-osiagniecia-wypozyczonych

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.