Nowości i niespodzianki

Nowy sezon PKO Ekstraklasy to przede wszystkim nowe cele i wyzwania.

1 lipca, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Nowy sezon PKO Ekstraklasy to przede wszystkim nowe cele i wyzwania. Oczekiwanie na powrót do gry piłkarskiej elicie będziemy Wam umilać prezentując nowości związane z naszym Klubem, dziś pierwsza z nich.

Od sezonu 2021/2022 Bruk Bet Termalica Nieciecza będzie rywalizować z … nowym herbem.

Kształt i kolorystyka nawiązują do poprzedniego emblematu, ale zdecydowaliśmy się odświeżyć jego wygląd. Dodatkowo miejsce pomarańczowego Słonika z piłką zajął nowy, który jednocześnie znakiem sponsora głównego naszego klubu, firmy Bruk-Bet.

Jesteśmy przekonani, że nowy herb szybko stanie się synonimem zwycięstwa!

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.