Porażka z Hapoelem

W pierwszym sparingu podczas letnich przygotowań piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza przegrali z Hapoelem Beer Szewa 2:3. „Słonie” prowadziły od 5 minuty po trafieniu nowego nabytku Nemanja Tekijaškiego. W 18 min rywale wyrównali po uderzeniu z rzutu karnego. Trzy minuty później po akcji zapoczątkowanej przez Piotra Wlazły, piłkę na prawym skrzydle przejął Marcin Wasielewski, zagrał do […]

3 lipca, 2021

W pierwszym sparingu podczas letnich przygotowań piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza przegrali z Hapoelem Beer Szewa 2:3. „Słonie” prowadziły od 5 minuty po trafieniu nowego nabytku Nemanja Tekijaškiego.

W 18 min rywale wyrównali po uderzeniu z rzutu karnego. Trzy minuty później po akcji zapoczątkowanej przez Piotra Wlazły, piłkę na prawym skrzydle przejął Marcin Wasielewski, zagrał do Michała Orzechowskiego, który umieścił piłkę w siatce. W 43 min Tomasz Loska obronił karnego. Po zmianie stron Hapoel w 52 min wyrównał. W 74 min zdobył trzeciego gola.

„Słonie” w niedzielę wyjeżdżają na tygodniowe zgrupowanie do Arłamowa. Zakończą go sparingiem z MKS Arłamów /Ustrzyki Dolne.

Bruk-Bet Termalica – Hapoel Beer Szewa 2:3 (2:1). Bramki dla Bruk-Betu Termaliki: 1:0 Tekijaski 5, 1:1 Safouri 18-karny,  2:1 Orzechowski 21, 2:2 Shviro 60, 2:3 Acolatse 86.

BBT: I połowa: BBT: Loska – Grzybek, Biedrzycki, Tekijaški – Wasielewski, Wlazło, Pek, Orzechowski – Terpiłowski, Radwański – Czarnowski. II połowa: Budziłek – Matuszewski, Klimek, Putiwcew – Janiak, Bezpalec, Bonecki, Pietraszkiewicz – Stefanik, Żyra – Śpiewak.