Otwarte treningi w Akademii Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest szkolenie i wychowanie młodych piłkarzy, dlatego szczególnie dba o rozwój zawodników znajdujących się w najmłodszych grupach będących fundamentem Akademii. W związku z tym Akademia organizuje otwarte treningi, które mają na celu przeprowadzić nabór uzupełniający do najmłodszych grup wiekowych: skrzatów, żaków, orlików oraz młodzików, […]

14 lipca, 2021


Strona Główna / Akademia

Bruk-Bet Termalica Nieciecza doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest szkolenie i wychowanie młodych piłkarzy, dlatego szczególnie dba o rozwój zawodników znajdujących się w najmłodszych grupach będących fundamentem Akademii. W związku z tym Akademia organizuje otwarte treningi, które mają na celu przeprowadzić nabór uzupełniający do najmłodszych grup wiekowych: skrzatów, żaków, orlików oraz młodzików, które objęte są projektem Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN.

Na otwarte treningi naborowe zapraszamy chłopców urodzonych w rocznikach 2016 – 2009. Zajęcia obywać się będą w dniach 19-30 lipca na obiektach sportowych w Niecieczy.

Aby dołączyć do drużyn młodzieżowych Bruk-Bet Termalica Nieciecza należy zapisać się na otwarte treningi za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego w link obok >>> https://bit.ly/3i5DzYd

Klub w 2019 roku otrzymał Złotą Gwiazdkę w procesie certyfikacji PZPN będącą potwierdzeniem najwyższych standardów organizacji naszej pracy. Więcej na ten temat można dowiedzieć się tutaj

Praca w najmłodszych grupach w Akademii odbywa się głównie w oparciu o gry i zabawy. Od początku szkolenia piłkarskiego zwracamy szczególną uwagę na rozwój ruchowy dziecka. Najmłodsi poznają swoje ciało i sposób w jaki się porusza. Nie tylko skupiamy się na piłce i ćwiczeniach ale także wpajamy nawyki zdrowego trybu życia.

Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio z Trenerami odpowiedzialnymi za nabór do poszczególnych kategorii wiekowych w Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza:

Skrzaty – rocznik 2016 – 2015 – Trener Tomasz Onak – tel. 791 498 253
Żaki – rocznik 2014 – 2013 – Trener Tomasz Onak – tel. 791 498 253
Orliki – rocznik 2012 – 2011 – Trener Przemysław Wróbel – tel. 502 208 651
Młodzik – 2010 – Trener Krzysztof Mikuła – tel. 791 650102
Młodzik – 2009 – Trener Mateusz Skowron – tel. 730 084 496

Dołącz do NAS !

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.