Konferencja prasowa: Pozostaje niedosyt (wideo)

– To był emocjonujący mecz – zaznaczali po spotkaniu trenerzy Bruk-Betu Termaliki i Wisły Kraków.

31 lipca, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

To był emocjonujący mecz – zaznaczali po spotkaniu trenerzy Bruk-Betu Termaliki i Wisły Kraków.

Adrian Gula: W tym meczu dziękujemy za wsparcie naszych fanów. Z mojego punktu widzenia mecz był bardzo ciekawy. Strzegliśmy cztery bramki, było sporo sytuacji. W pierwszej połowie zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiali gospodarze. Graliśmy pasywnie, nie wykorzystaliśmy przestrzeni, którą stworzyliśmy.  Bardzo doceniam, że drużynie udało się za każdym razem doprowadzać do wyrównania. Za każdym razem dążymy do zwycięstw. Ten zespół się buduje, punkt zdobyty na wyjeździe trzeba docenić.

Mariusz Lewandowski: Podobnie jak po spotkaniu ze Stalą Mielec, również teraz mamy niedosyt. Uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo w pierwszej połowie powinniśmy strzelić parę bramek. Byliśmy dobrze przygotowani do meczu. Zdominowaliśmy przeciwnika, mądrze zakładaliśmy pressing. Cieszy, że realizowaliśmy zadania. W piłce jednak liczą się bramki. W przerwie uczulałem swój zespół, żeby nie było powtórki z meczu z pierwszej kolejki. Dla kibiców był to bardzo ciekawy mecz. My powinniśmy z niego o wiele więcej wyciągnąć.  Musimy to przeanalizować, musimy bardzo agresywni, pazerni pod bramką przeciwnika.  W tym meczu to my zaskoczyliśmy Wisłę, niż ona nas.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.