Dziewczyny na start ! [AKADEMIA]

Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza otwiera się na piłkę kobiecą. Od sierpnia rozpoczyna zajęcia pierwsza drużyna kobieca w historii naszego Klubu. Na początek na zajęcia podczas, których poprzez zabawę nauczać będziemy pierwszych elementów gry w piłkę nożną zapraszamy dziewczynki z roczników od 2015 do 2011.

2 sierpnia, 2021


Strona Główna / Akademia

Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza otwiera się na piłkę kobiecą. Od sierpnia rozpoczyna zajęcia pierwsza drużyna kobieca w historii naszego Klubu. Na początek na zajęcia podczas, których poprzez zabawę nauczać będziemy pierwszych elementów gry w piłkę nożną zapraszamy dziewczynki z roczników od 2015 do 2011.

Nowopowstała grupa dziewczynek będzie objęta projektem Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN, w którym nasza Akademia zdobyła Złotą Gwiazdkę co potwierdza wysoką jakość szkolenia piłkarskiego oraz odpowiednie kompetencje i przygotowanie kadry trenerskiej. Dobrzy Trenerzy wspólnie z bardzo dobrą infrastrukturą boiskową kompleksu piłkarskiego w Niecieczy stworzą najlepsze warunki do rozwoju sportowego i piłkarskiego zawodniczek.

Pierwszy inauguracyjny trening drużyny dziewczynek odbędzie się najbliższy w czwartek 5 sierpnia o godzinie 16:30 na Orliku w Niecieczy (za stadionem głównym). W kolejnych komunikatach będziemy informować o następnych zajęciach.

Uwaga !

Na kolejnym treningu spotykamy się również w czwartek 12 sierpnia o godz. 16:30 na Orliku w Niecieczy. Do zobaczenia !

Aby dołączyć do drużyny dziewczynek Bruk-Bet Termalica Nieciecza należy zapisać się przez formularz zgłoszeniowy dostępny w linku poniżej >>>

https://bit.ly/3i5DzYd

Więcej szczegółowych informacji na temat nowej żeńskiej drużyny w naszej Akademii oraz odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio z Trenerem pod numerem telefonu >>> 791 650 102

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.