Żaki wracają do gry

Sobotę aktywnie spędziły dzieciaki z drużyny Żaków. Nasza drużyna rozgrywała mecze kontrolne z ekipą LUKS Radłovia Radłów.

10 sierpnia, 2021


Strona Główna / Akademia

Sobotę aktywnie spędziły dzieciaki z drużyny Żaków. Nasza drużyna po przerwie wakacyjnej rozegrała pierwsze mecze szkoleniowe z ekipą LUKS Radłovia Radłów. Mecze odbywały się na dwóch boiskach z różną ilością oraz rozmiarem bramek tak aby każdy z uczestników mógł pograć w piłkę w dużym wymiarze czasowym


„W sobotnim sparingu Żaków rywalizowaliśmy na dwóch boiskach jednocześnie w dwóch różnych grach. W grze na cztery bramki szczególną uwagę zwracaliśmy na szukaniu wolnej bramki w momencie atakowania. Gra zbliżona do właściwej miała kilka założeń m.in. krótkie otwarcie przez bramkarza, maksymalne wykorzystanie szerokości i wysokości ataku oraz asekuracje. Wszyscy chłopcy na boisku spędzili sporo minut a współzawodnictwo było pierwszym przetarciem po okresie wakacji na kolejne gry kontrolne oraz turnieje.”

Tomasz Onak (trener drużyny U9)


Kadra: Karol Będkowski, Ksawery Broda, Piotr Burza, Mateusz Jamza, Aleksander Jonak, Natan Korus, Michał Kościński, Mikołaj Kózka, Oskar Krupa, Józef Król, Jan Libera, Bartosz Olearczyk, Kacper Pabian, Jakub Szef, Patryk Węgiel.

Trenerzy: Maciej Plezia, Tomasz Onak

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.