Młodziki U13 przed startem rozgrywek

Drużyna młodzików U-13 Bruk-Bet Termalica Nieciecza zakończyła okres przygotowawczy do nowego sezonu.

16 sierpnia, 2021


Strona Główna / Akademia

Drużyna młodzików U-13 Bruk-Bet Termalica Nieciecza zakończyła okres przygotowawczy do nowego sezonu. Podopieczni Mateusza Skowrona oraz Adriana Kasztelewicza podczas przygotowań rozegrali pięć gier kontrolnych z wymagającymi przeciwnikami. I choć wyniki w piłce młodzieżowej często bywają złudne i nie odzwierciedlają faktycznego przebiegu spotkań, cieszy fakt, że we wszystkich pojedynkach drużyna młodzików potrafiła rywalizować z przeciwnikami budując swoje akcję przez atak pozycyjny oparty na wymianie dużej ilości podań i odważnej grze 1×1 w ataku.

  • Progres Kraków 0:8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza,
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 Stal Mielec,
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5:5 DAP Dębica,
  • Pogoń Staszów U-14 3:13 Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Ostatnim meczem szkoleniowym przed startem rozgrywek była piątkowa potyczka z SMS Resovią Rzeszów. „Młode Słonie” zaprezentowały się bardzo dobrze wygrywając spotkanie 3:0 po bramkach Oliwiera Goryczko, Filipa Czosnyki, Huberta Węgla.

W spotkaniach występowali: Patryk Szałas, Wojciech Bator, Filip Czosnyka, Jakub Ślipek, Marcel Sikorski, Maksymilian Konop, Hubert Węgiel, Antoni Wrona, Oliwier Goryczko, Szymon Maderak, Krystian Goleń, Dominik Kołodziej, Adrian Leśniak, Dawid Szpotan, Oskar Merchut, Szymon Kajmowicz, Krystian Prendota.

Teraz przed zawodnikami z rocznika 2009 początek zmagań w Małopolskiej II Lidze Wojewódzkiej Młodzika. Rywalami naszego zespołu przez całą rundę będą takie drużyny jak AP 21 Chrzanów, Cracovia Kraków, Pogoń Skotniki, Unia Oswięcim, Unia Tarnów, Wisła Kraków, Akademia GOAL Nawojowa.

W pierwszej kolejne Słonie zagrają u siebie z Unią Oświęcim. To spotkanie odbędzie się w już w najbliższą środę (18.08) o godz. 16:30.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.