Rezerwy z awansem do kolejnej rundy PP (wideo)

W rozegranym wczoraj spotkaniu 2 rundy eliminacji Pucharu Polski na etapie PPN Żabo zespół Rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonuje KS Nowa Jastrząbka-Żukowice i melduje się w kolejnej rundzie rozgrywek Fortuna Pucharu Polski.

19 sierpnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W rozegranym wczoraj spotkaniu 2 rundy eliminacji Pucharu Polski na etapie PPN Żabno, zespół Rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonuje KS Nowa Jastrząbka-Żukowice i melduje się w kolejnej rundzie rozgrywek Fortuna Pucharu Polski.

KS Nowa Jastrząbka-Żukowice 1 : 3 (0:1) Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

Bramki: Leżoń, Chłoń x2

Kadra meczowa: Bartoszek, Petyniak, Ptak, Lusiusz, Banasik (Sajdak 70′), Wanicki (Nowak 65′), Kuchta, Matuszewski (Wrzosek 60′), Leżoń (Szkotak 55′), Jańczy (Chłoń 55′), Stachura.

„Bardzo się cieszymy z przejścia do kolejnej rundy Pucharu Polski. Był to kolejny mecz w którym doskonaliliśmy grę w ataku pozycyjnym. Uważam, że z każdym kolejnym meczem będziemy zbierać doświadczenie i będziemy podejmować lepsze decyzję przy rozwiązywaniu sytuacji podbramkowych.”

Trener Krzysztof Lipecki

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.