KARTY PKO BANKU POLSKIEGO Z WIZERUNKIEM. „SŁONIE” DOŁĄCZAJĄ DO AKCJI

Już w piątek 20 sierpnia 2021 roku zostaną oficjalnie przekazane do sprzedaży nowe Oficjalne Karty Ekstraklasy z herbami kolejnych klubów występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej. Do akcji dołączają, bowiem beniaminkowie PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2021/22: Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Radomiak Radom i Górnik Łęczna. Ponadto dostępne będą również odnowione karty Lecha Poznań, Wisły Kraków i Lechii Gdańsk, które przeszły rebranding.

20 sierpnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Już w piątek 20 sierpnia 2021 roku zostaną oficjalnie przekazane do sprzedaży nowe Oficjalne Karty Ekstraklasy z herbami kolejnych klubów występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej. Do akcji dołączają, bowiem beniaminkowie PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2021/22: Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Radomiak Radom i Górnik Łęczna. Ponadto dostępne będą również odnowione karty Lecha Poznań, Wisły Kraków i Lechii Gdańsk, które przeszły rebranding.

#OficjalnaKartaEkstraklasy to jedyny taki produkt na rynku, który jeszcze mocniej niż zwykle pozwala identyfikować kibica ze swoim ukochanym Klubem. Akcja zapoczątkowana przez PKO Bank Polski od samego startu w wielu ośrodkach cieszy się niesłabnącą popularnością. Wygląd każdej z kart współtworzyli przedstawiciele ekstraklasowych klubów i pracownicy PKO Banku Polskiego.

Od 20 sierpnia w karty będą mogli się zaopatrzyć również kibice Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Radomiaka Radom i Górnika Łęczna – drużyn, które w poprzednim sezonie występowały na boiskach I ligi. Odnowione karty zyskają natomiast fani trzech drużyn, które postanowiły odświeżyć ich wizerunki. Nowe karty Lecha Poznań będą związane z obchodem 100-lecia klubu, Lechii Gdańsk z jubileuszem 75-lecia, natomiast przedstawiciele Wisły Kraków zaproponowali kolorystyczny rebranding.

Przedłużenie umowy sponsorskiej między PKO Bankiem Polskim a Ekstraklasą, do którego doszło w maju bieżącego roku, sprawiło, że rozpoczęcie nowego sezonu musieliśmy dobrze opakować marketingowo. Najwyższa klasa rozgrywkowa powiększyła się do 18 zespołów, więc jest to dla nas kolejne zadanie, by każda z drużyn skorzystała z obecności wśród najlepszych, nie tylko sportowo, administracyjnie, czy infrastrukturalnie, ale właśnie również marketingowo. Patrząc na wyczekiwanie kibiców wśród nowych klubów, by móc wreszcie otrzymać Oficjalną Kartę Ekstraklasy, a ponadto widząc niesłabnącą popularność ich w innych ośrodkach, wiemy, że pomysł ten był strzałem w dziesiątkę. Tym bardziej cieszy nas, że kluby takie jak Wisła Kraków, Lechia Gdańsk, czy Lech Poznań korzystają z tego, by odnawiać własne karty i umieszczać w nich ważne dla klubu wydarzenia – mówi Mariusz Chłopik, dyrektor ds. Ekstraklasy i Gamingu w PKO Banku Polskim.

Szczególnie w czasie pandemii z racji panujących obostrzeń, otrzymywaliśmy sygnały od wielu kibiców, którzy nie mogli być obecni na stadionach, że właśnie codzienne korzystanie z naszych kart z wizerunkami ich klubów sprawiały, że kontakt z ukochanym zespołem był utrzymywany – dodaje Mariusz Chłopik.

Posiadanie Oficjalnej Karty Ekstraklasy daje przepustkę do otrzymania wielu nagród oraz otwiera możliwości wzięcia udziału w konkursach, które regularnie odbywają się na kanałach społecznościowych PKO Bank Polski Grajmy Razem.

Cieszymy się, że Karta PKO Banku Polskiego Ekstraklasy skierowana jest bezpośrednio do naszych kibiców. Będzie to dla nich nie tylko nagroda za wiele lat wspierania, ale również pamiątka po historycznym awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Karta debetowa PKO Banku Polskiego z wizerunkiem naszego klubu, pozwoli nam i naszym kibicom na łatwiejszą identyfikację z barwami klubowymi podczas wykonywania codziennych czynności – mówi przedstawiciel Radomiaka Radom.

Dla nas jako klubu z mniejszego ośrodka ważna jest każda możliwość utożsamienia się kibiców z barwami klubowymi. Wiemy, że nasi sympatycy zasługują na nowoczesne rozwiązania związane z promocją nie tylko Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, ale również naszej miejscowości. Cieszymy się, że awansując do PKO Bank Polski Ekstraklasy kibice dostają możliwość eksponowania swoich barw i tożsamości nawet przy robieniu codziennych zakupów. Dlatego liczymy, że jak najwięcej z naszych fanów skorzysta z możliwości promocji, którą daje nam główny sponsor rozgrywek – mówi Rafał Wisłocki, dyrektor marketingu i komunikacji Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Ostatnie lata dla naszego klubu nie należały do najprostszych. Jednak powrót do ekstraklasy nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie naszych kibiców. Karta Ekstraklasy będzie wyjątkowym wyróżnieniem dla nich, którzy byli z klubem na dobre i na złe. Jesteśmy pewni, że kibicom przypadnie do gustu możliwość codziennej identyfikacji z zielono-czarnymi barwami – mówi, przedstawiciel Górnika Łęczna.

Dla posiadaczy Oficjalnej Karty Ekstraklasy w nowym sezonie PKO Bank Polski przygotowuje wiele niespodzianek. Kartę będzie można nabyć w placówkach PKO Banku Polskiego, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na stronie internetowej www.pkobp.pl.

Zachęcamy do zamówienia karty.

www.pkobp.pl/karty-esa

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.