Rezerwy: Wolania Wola Rzędzińska pokonana

Nie zatrzymują się zawodnicy rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Szóste zwycięstwo z rzędu stało się faktem po pokonaniu w sobotę Wolanii Wola Rzędzińska

28 sierpnia, 2021

Strona Główna / Pierwsza Drużyna

Nie zatrzymują się zawodnicy rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Szóste zwycięstwo z rzędu stało się faktem po pokonaniu w sobotę Wolanii Wola Rzędzińska. W zespole prowadzonym przez Krzysztofa Lipeckiego, od pierwszej minuty na murawie pojawiło się siedmiu zawodników z kadry pierwszego zespołu: Marcin Wasielewski, Paweł Żyra, Piotr Wlazło, Bartłomiej Kukułowicz, Kacper Śpiewak, Wiktor Biedrzycki i Michał Bezpalec

Od początku spotkania optyczną przewagę miał zespół Słoni. Bruk-Bet Termalica szybko operowała piłką i nie dawała zaskoczyć się w defensywie. Wynik otworzył w 10 minucie Paweł Żyra. W kolejnych minutach obraz gry nie uległ zmianie, a zawodnicy Bruk-Bet Termalica zdobywali następne bramki. Ostatecznie wynik na 6:0 ustalił w 90 minucie Kacper Śpiewak.

Kolejny mecz drużyna rezerw Bruk-Bet Termalica rozegra na wyjeździe w sobotę, 4 września, o godz. 17:00, a ich rywalem będzie Metal Tarnów.

Żółta kartka: 80’ Marcin Wasilewski

Kadra meczowa: Krystian Bartoszek – Michal Bezpalec (60’ Tomasz Matuszewski), Wiktor Biderzycki (75’ Marcin Petyniak), Marcin Wasielewski, Jakub Janczy (46’ Bruno Wacławek), Piotr Wlazło, Paweł Żyra (65’ Marcel Vasil), Vlastymir Jovanovic (60’ Winicjusz Wanicki), Michał Dudek, Kacper Śpiewak, Bartłomiej Kukułowicz. Rezerwowi: Piotr Nowak, Dominik Kąkolewski.

Trener: Krzysztof Lipecki