W lidze i pucharze

Wrzesień dla piłkarzy Bruk-Betu Termaliki oznacza rywalizację na dwóch frontach. Oprócz meczów w PKO BP Ekstraklasie zagrają również w zmaganiach Fortuny Pucharu Polski. W nich w I rundzie 22 września na wyjeździe zmierzą się ze Śląskiem Wrocław. W rozgrywkach ligowych „Słonie” czekają trzy spotkania. Pierwsze odbędzie się po trwającej przerwie na reprezentację. W sobotę 11 […]

2 września, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Wrzesień dla piłkarzy Bruk-Betu Termaliki oznacza rywalizację na dwóch frontach. Oprócz meczów w PKO BP Ekstraklasie zagrają również w zmaganiach Fortuny Pucharu Polski.

W nich w I rundzie 22 września na wyjeździe zmierzą się ze Śląskiem Wrocław. W rozgrywkach ligowych „Słonie” czekają trzy spotkania. Pierwsze odbędzie się po trwającej przerwie na reprezentację. W sobotę 11 września na wyjeździe w Grodzisku Wielkopolskim zagrają z Wartą Poznań. Kolejny mecz beniaminek również zagra poza Niecieczą. 17 września powalczy o punkty z Zagłębiem Lubin.

Na własnym stadionie Bruk-Bet Termalica zagra dopiero 26 września z Górnikiem Zabrze.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.