Akademia Gra ! 1-2.09 [PODSUMOWANIE]

Środa, 1 września była nie tylko sygnałem do rozpoczęcia nowego roku szkolnego ale także do rozegrania kolejnych spotkań naszych drużyn w rozgrywkach młodzieżowych. Zapraszamy na podsumowanie spotkań zaplanowanych na 1 i 2 września br.

3 września, 2021


Strona Główna / Akademia

Środa, 1 września była nie tylko sygnałem do rozpoczęcia nowego roku szkolnego ale także do rozegrania kolejnych spotkań naszych drużyn w rozgrywkach młodzieżowych. Zapraszamy na podsumowanie spotkań zaplanowanych na 1 i 2 września br.

Juniorzy Starsi

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6:0 (2:0) MKS Trzebinia


Bramki: Patryk Pikul, Patryk Rzepecki, Jan Koźlik x2, Kacper Miroszka x2


Kadra meczowa: Patryk Jańczy (55′ Mariusz Łucek), Szymon Dara (55′ Patryk Klich), Patryk Rzepecki, Kacper Nowak (c) (46′ Konrad Adamczyk), Jan Koźlik, Patryk Węgiel (55′ Szymon Kaczmarczyk), Patryk Spinda, Sławomir Lis (46′ Szymon Sady), Tomasz Piotrowski (60′ Kacper Miroszka), Karol Jonak (55′ Adam Szlązak), Patryk Pikul.

Trener: Waldemar Dzierżanowski

Asystent: Paweł Leżoń

Juniorzy Młodsi

Hutnik Kraków 3:2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza


Bramki: Norbert Łysik, Karol Derlicharz


Kadra meczowa: Paweł Stanek, Maciej Pałka (Michał Tomala), Mateusz Dzięgiel, Arkadiusz Morąg, Kamil Leźoń, Michał Hajdo, Karol Derlicharz, Krystian Szarkowicz, Norbert Łysik, Jakub Gdowski, Daniel Cieśla.
Rezerwowi: Kamil Maciora, Filip Witek, Olgierd Kiszka, Jakub Nita, Wojciech Szuran, Marcel Krawczyk.

Trener: Paweł Piotrowicz

Asystent: Piotr Nowak

Trampkarze U15

Tarnovia Tarnów 0:2 (0:2) Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bramki: Paweł Jonak, Xawery Raputa

Kadra meczowa: Maksymilian Słota, Michał Romanowski, Szymon Spinda, Gabriel Słota, Xawery Raputa, Wiktor Mrozik, Paweł Jonak, Mikołaj Hołda, Dawid Grabka, Szymon Bilski, Filip Schenk. Rezerwowi: Kacper Węgiel, Kamil Romanowski, Nikodem Liro, Piotr Siedlik, Kacper Kurek, Maksymilian Jagiełło, Piotr Wiatr.

Trener: Mateusz Rzońca

Młodzik U13

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 Wisła Kraków

Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Hubert Węgiel.

Kadra meczowa: Patryk Szałas, Marcel Sikorski, Jakub Ślipek, Szymon Maderak, Hubert Węgiel, Oliwier Goryczko, Antoni Wrona, Adrian Leśniak, Jakub Derus, Oliwier Czupryna, Dawid Szado, Maksymilian Konop, Dawid Szpotan.

Trenerzy: Mateusz Skowron, Adrian Kasztelewicz

Młodzik U12

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:1) Gdovia Gdów

Bramki: Szymon Kajmowicz, Samobójcza

Kadra meczowa: Krzysztof Pachołek, Oskar Merchut, Michał Machnik, Szymon Kajmowicz, Szymon Wróbel, Bartosz Rakocz, Krystian Prendota, Norbert Chabura, Adrian Baradziej, Ksawery Kłosowski, Dawid Szpotan, Kacper Soja, Szymon Gawryś, Antoni Kluska, Karol Kot.

Trener: Krzysztof Mikuła

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.