Szkoleniowo z DAP Kielce

W sobotę drużyny „Słoni” w kategorii Orlików i Żaków zaprosiły na własne obiekty rówieśników z drużyny DAP Kielce i rozegrali z nimi ciekawe piłkarskie spotkania.

5 września, 2021


Strona Główna / Orliki

W sobotę drużyny „Słoni” w kategorii Orlików i Żaków zaprosiły na własne obiekty rówieśników z drużyny DAP Kielce i rozegrali z nimi ciekawe piłkarskie spotkania. Dużo gry na kilku boiskach, wiele futbolowych pojedynków i cenne doświadczenie dla naszych dzieciaków. Dziękujemy drużynie z Kielc za wspólną grę.

„Pożyteczna gra szkoleniowa za nami, cieszymy się przede wszystkim z ofensywnej i kombinacyjnej gry do przodu. Mamy jeszcze sporo do nauki jeżeli chodzi o takie momenty gry jak np. otwarcie gry od bramki, prawidłowe krycie przeciwników oraz pozycjonowanie na boisku. Mocno nad nimi pracujemy, a rywalizacja z innymi drużynami na dobrym poziomie pomaga nam ocenić postępy zawodników.”

Tomasz Onak (trener BBT U-9)

BBT U-10: Karol Będkowski, Ignacy Kluska, Fabian Piotrowicz, Jakub Lizak, Jakub Broński, Szymon Mietelski, Dawid Wegiel, Oskar Gajek, Eryk Sochacki. Trener: Dawid Krupa.

BBT U-9: Ksawery Broda, Piotr Burza, Mikołaj Derus, Filip Gołębiowski, Mateusz Jamza, Aleksander Jonak, Michał Kościński, Mikołaj Kózka, Józef Król, Oskar Krupa, Jan Libera, Miłosz Małocha, Jan Marciniak, Bartosz Olearczyk, Wojciech Oleś, Iwo Piotrowicz, Jakub Szef, Patryk Węgiel. Trenerzy: Tomasz Onak, Maciej Plezia, Adrian Szwed.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.