#WARBBT centrum meczowe

Po reprezentacyjnej przerwie do ligowej rywalizacji wraca PKO BP Ekstraklasa. Dziś (g.12.30) Bruk-Bet Termalica na wyjeździe zmierzy się z Wartą Poznań. Spotkanie odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim można je śledzić na naszym klubowym  Facebooku  i Twitterze. Drużyny o punkty powalczą w następujących składach:  Warta Poznań: 1 Adrian Lis – 3 Jakub Kiełb, 4 Robert Ivanov, […]

11 września, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Po reprezentacyjnej przerwie do ligowej rywalizacji wraca PKO BP Ekstraklasa. Dziś (g.12.30) Bruk-Bet Termalica na wyjeździe zmierzy się z Wartą Poznań. Spotkanie odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim można je śledzić na naszym klubowym  Facebooku  i Twitterze. Drużyny o punkty powalczą w następujących składach:

 Warta Poznań: 1 Adrian Lis – 3 Jakub Kiełb, 4 Robert Ivanov, 16 Aleks Ławniczak, 2 Jan Grzesik – 77 Jayson Papeau, 21 Mateusz Kupczak, 20 Szymon Czyż, 6 Łukasz Trałka, 10 Milan Corryn – 9 Mateusz Kuzimski. Rezerwowi: 33 Jędrzej Grobelny – 5 Bartosz Kieliba, 7 Mario Rodriguez, 14 Nikodem Fiedosiewicz, 17 Mateusz Czyżycki, 19 Jakub Sangowski, 22 Konrad Matuszewski, 30 Bartłomiej Burman 99 Adam Zrelak Trener: Piotr Tworek.

Bruk-Bet Termalica: 99 Tomasz Loska – 13 Mateusz Grzybek, 6 Nemanja Tekijaski, 97 Wiktor Biedrzycki,27 Bartłomiej Kukułowicz- 8 Samuel Stefanik, 10 Adam Radwański, 18 Piotr Wlazło, 16 Paweł Żyra, 95 Sebastian Bonecki – 2 Patryk Czarnowski. Rezerwowi: 1 Łukasz Budziłek – 7 Roman Gergel, 9 Kacper Śpiewak, 11   Muris Mesanović 19  Michal Bezpalec, 21 Filip Modelski, 22 Michal Hubinek, 23 Marcin Wasielewski, 66 Martin Zeman. Trener:  Mariusz Lewandowski.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.