Zwycięstwo Rezerw w Słopnicach

W dalszym ciągu drużyną bez straty choćby punktu są Rezerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza. W sobotę zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Lipeckiego w ramach 10. kolejki rozgrywek „KEEZA” IV Liga Małopolska Grupa Wschodnia pokonał na wyjeździe 4:0 Sokół Słopnice.

27 września, 2021

W dalszym ciągu drużyną bez straty choćby punktu są Rezerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza. W sobotę zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Lipeckiego w ramach 10. kolejki rozgrywek „KEEZA” IV Liga Małopolska Grupa Wschodnia pokonał na wyjeździe 4:0 drużynę Sokoła Słopnice.

Spotkanie zostało rozstrzygnięte już do przerwy. Zawodnicy z Niecieczy w pierwszej połowie stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych po odbiorach piłki w środku pola. Swoje okazję wykorzystali wpisując się na listę strzelców: Michał Dudek, Jakub Banasik oraz dwukrotnie Vlastyimir Jovanovic. W drugiej połowie gra się wyrównała. Zarówno gospodarze jaki i Bruk-Bet Termalica II stworzyły sobie po kilka sytuacji do zdobycia bramki ale żadnemu z zespołów ta sztuka się nie udała. Za każdym razem próby kończyły się dobrymi interwencjami bramkarzy obu drużyn.

Sokół Słopnice – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 0:4 (0:4)

Bramki: 0:1 Michał Dudek 18′, 0:2 Jakub Banasik 22′, 0:3 Vlastimir Jovanovic 33′, 0:4 Vlastimir Jovanovic 43′. Żółte kartki: Mateusz Lusiusz 50′.

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza: Krystian Bartoszek – Bruno Wacławek (80′ Winicjusz Wanicki), Michał Dudek, Marcel Vasil (60′ Adrian Chłoń), Jakub Banasik, Piotr Nowak, Vlastymir Jovanovic, Maciej Kuchta (80′ Paweł Leżoń), Mateusz Lusiusz, Adrian Surówka (60′ Jakub Janczy), Krzysztof Wrzosek (85′ Piotr Dzierżanowski). Rezerwowi: Dominik Kąkolewski, Tomasz Matuszewski. Trener: Krzysztof Lipecki