Konferencja prasowa: Wiemy co nas czeka

– Mocno fizyczne mecze – tak dotychczasową rywalizację z Radomiakiem Radom w Fortunie 1 Lidze wspomina trener „Słoni” Mariusz Lewandowski. Przed jutrzejszą rywalizacją dodaje jeszcze. – Czeka nas ciężkie spotkanie. W porównaniu z poprzednim sezonem rywale nie zmienili sposobu gry. Dla mnie teraz to jest silniejszy zespół. Wzmocnił się ciekawymi zawodnikami. Jego jakość jest zdecydowanie […]

1 października, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Mocno fizyczne mecze – tak dotychczasową rywalizację z Radomiakiem Radom w Fortunie 1 Lidze wspomina trener „Słoni” Mariusz Lewandowski. Przed jutrzejszą rywalizacją dodaje jeszcze. – Czeka nas ciężkie spotkanie. W porównaniu z poprzednim sezonem rywale nie zmienili sposobu gry. Dla mnie teraz to jest silniejszy zespół. Wzmocnił się ciekawymi zawodnikami. Jego jakość jest zdecydowanie większa.

Obecny na konferencji prasowej, młody obrońca Bruk-Betu Termaliki Bartłomiej Kukułowicz dzielił się wrażeniami z pierwszych meczów w ekstraklasie. Wspominał również o dośrodkowaniach, które są jego atutem. Mówił również jak zatrzymać jednego z liderów Radomiaka Leandro. – Trzeba podchodzić do niego bliżej i uniemożliwić mu próby dryblingu. Trzeba też dobrze się komunikować z kolegami i odpowiednio być skoncentrowanym – mówił defensor.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.