Wypożyczeni – raport

Wszyscy wypożyczeni z Bruk-Betu Termaliki piłkarze zagrali w swoich obecnych klubach.

12 października, 2021

Wszyscy wypożyczeni z Bruk-Betu Termaliki piłkarze pojawili się na murawach w ostatni weekend.

W Fortunie 1 Lidze, Kacper Janiak (GKS Tychy) zagrał 72 minuty w zremisowanym 2:2 spotkaniu na wyjeździe z GKS-em Katowice.  Z wygranej cieszył się też Daniel Pietraszkiewicz (Resovia). Jego zespół na wyjeździe pokonał 1:0 Zagłębie Sosnowiec. Młody pomocnik na murawie spędził 90 minut.

W eWinner drugiej lidze Jan Klimek (Sokół Ostróda), wystąpił w całym i wygranym 2:1 spotkaniu na własny terenie z Hutnikiem Kraków. Jego trener jest, do niedawna jeszcze pracujący z rezerwami, „Słoni” Krzysztof Lipecki. Udany występ zaliczył Bartłomiej Snopczyński (Stal Rzeszów). Wprawdzie w meczu z Śląskiem II Wrocław, pojawił się 70 minucie, ale w 87 minucie  zdobył gola. Spotkanie wygrali grający u siebie rzeszowianie 4:3.