Konferencja prasowa przed meczem z Lechią

W sobotę zespół Bruk-Betu Termaliki Nieciecza czeka kolejna konfrontacja w PKO Ekstraklasie z Lechią Gdańsk. Na temat tego spotkania i sytuacji kadrowej, podczas konferencji prasowej mówił trener Mariusz Lewandowski. – Czeka nas ciężka przeprawa. Rywale mają mocnych zawodników, są na fali – twierdzi szkoleniowiec. Bramkarz Łukasz Budziłek wspominał czas, który spędził w tym klubie. Teraz […]

15 października, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W sobotę zespół Bruk-Betu Termaliki Nieciecza czeka kolejna konfrontacja w PKO Ekstraklasie z Lechią Gdańsk. Na temat tego spotkania i sytuacji kadrowej, podczas konferencji prasowej mówił trener Mariusz Lewandowski. – Czeka nas ciężka przeprawa. Rywale mają mocnych zawodników, są na fali – twierdzi szkoleniowiec.

Bramkarz Łukasz Budziłek wspominał czas, który spędził w tym klubie. Teraz jak zaznaczał koncentruje się na jutrzejszym spotkaniu. – Spodziewam się otwartego meczu – mówił.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.