Młodziki na API CUP

Zespół Młodzików Bruk-Bet Termalica Nieciecza udał się na cały weekend do Zakopanego na Międzynarodowy Turniej Api Cup w roczniku 2009.

19 października, 2021


Strona Główna / Akademia

Zespół Młodzików U-13 Bruk-Bet Termalica Nieciecza udał się na cały weekend do Zakopanego na Międzynarodowy Turniej Api Cup w roczniku 2009.


W zawodach w których wystąpiło 20 zespołów w tym jeden z Ukrainy. Po bardzo dobrej i równej grze nasza drużyna zajęła 4 miejsce, tracąc tylko jedną bramkę w całym turnieju.

W piątek w fazie grupowej „Słonie” zajęły 2 miejsce rywalizując z zespołami AP Stalowa Wola, KS Zakopane, Spiders Krapkowice, Dynamo Lwów.


Sobota to rywalizacja w fazie pucharowej z zespołami Wichry Kobyłka, Arkonia Szczecin i FA Lech Poznań – Tarnobrzeg. Chłopcy spisali się na medal i awansowali do półfinałów całego turnieju.


Półfinał i mecz o 3 miejsce to rywalizacja kolejno z DAP Dębica i AP Goal Nawojowa. W obu spotkaniach w regulaminowym czasie gry padł remis 0:0. Nasi chłopcy tym razem nie mieli szczęścia w rzutach karnych i po dwóch przegranych konkursach zajęli ostatecznie 4 miejsce.

BBT U-13: Patryk Szałas, Wojciech Bator, Marcel Sikorski, Jakub Ślipek, Szymon Maderak, Hubert Węgiel, Antoni Wrona, Jakub Derus, Adrian Leśniak, Maksymilian Konop, Dawid Szado, Filip Czosnyka, Oliwier Czupryna, Oliwier Goryczko, Dawid Szpotan. Trenerzy: Mateusz Skowron i Adrian Kasztelewicz.

Zdjęcia API CUP

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.