Trzy porażki z Rakowem

W pierwszej lidze i Pucharze Polski do tej pory Bruk-Bet Termalica rywalizowała o punkty z Rakowem Częstochowa. Grała z nim trzykrotnie, zawsze przegrywała. Pierwsze mecze drużyny rozegrały w pierwszej lidze w sierpniu 2018 roku. W Niecieczy wygrał Raków 1:0, po trafieniu Miłosza Szczepańskiego. Wyjazd w rundzie rewanżowej do Częstochowy, również nie okazał się udany dla […]

22 października, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W pierwszej lidze i Pucharze Polski do tej pory Bruk-Bet Termalica rywalizowała o punkty z Rakowem Częstochowa. Grała z nim trzykrotnie, zawsze przegrywała.

Pierwsze mecze drużyny rozegrały w pierwszej lidze w sierpniu 2018 roku. W Niecieczy wygrał Raków 1:0, po trafieniu Miłosza Szczepańskiego.

Wyjazd w rundzie rewanżowej do Częstochowy, również nie okazał się udany dla „Słoni” przegrały 0:1.

Ostatnie jak na razie spotkanie „Słonie” z zespołem Marka Papszuna rozegrały rok temu w 1/16 Pucharu Polski. W Niecieczy wygrał, będący wtedy beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy, Raków 2:0, po golach byłego zawodnika Bruk-Betu Termaliki, Vladislavsa Gutkovskisa i Ivi Lopeza. Goście mogli wyżej prowadzić, ale  w 90 minucie Oskar Zawada nie wykorzystał karnego.  

Trzy dotychczasowe spotkanie Bruk-Betu Termaliki z Rakowem to trzy porażki i bilans bramkowy 0:4. W sobotę „Słonie” będą miały okazję do do poprawienia tego bilansu.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.