Konferencja prasowa: Niezasłużona porażka (wideo)

Zespół zostawił dziś sporo zdrowia – ocenił mecz 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy trener „Słoni” Mariusz Lewandowski. – Cieszę się z wygranej, ale mam sporo zastrzeżeń do naszej postawy – mówił natomiast szkoleniowiec gospodarzy.

23 października, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Zespół zostawił dziś sporo zdrowia ocenił mecz 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy trener „Słoni” Mariusz Lewandowski. Cieszę się z wygranej, ale mam sporo zastrzeżeń do naszej postawy – mówił natomiast szkoleniowiec gospodarzy.

Mariusz Lewandowski, trener Bruk-Betu Termaliki: Mecz obfitował w wiele sytuacji z obu stron. Nie zasłużyliśmy na porażkę, chociaż trzeba przyznać, że Raków stworzył sobie dużo okazji. My też je stworzyliśmy i dawno nie widziałem zespołu, który ma problem z naszymi akcjami. To napawa optymizmem. Potrzebujemy punktów, ale jak będziemy grać z takim charakterem i wiarą, to w końcu przyjdą. Zespół zostawił dziś sporo zdrowia. Bramki straciliśmy w prostych okolicznościach. Wygrała drużyna, która strzeliła o jednego gola więcej.

Marek Papszun, trener Rakowa: Plan wykonany. Cieszę się z wygranej, ale mam sporo zastrzeżeń do naszej postawy. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji, które powinniśmy wykorzystać, Nie wiem czego nam zabrakło czy koncentracji czy też współpracy. Oddaliśmy też pole gry i byliśmy słabo zorganizowanej w pewnych momentach. Pod tym kątem powinniśmy lepiej się prezentować.  Goście mają jakość i powinni mieć więcej punktów.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.