#WPŁBBT – centrum meczowe

Listopadowe zmagania w PKO BP Ekstraklasie piłkarze Bruk-Bet Termaliki Nieciecza rozpoczną od wyjazdowego spotkania z Wisłą Płock. Spotkanie (początek g.18) można śledzić na naszym klubowym  Facebooku  i Twitterze. Drużyny o punkty powalczą w następujących składach: Wisła Płock: 1 Krzysztof Kamiński – 33 Damian Zbozień , 25 Jakub Rzeźniczak, 2 Damian Michalski, 77 Piotr Tomasik – […]

5 listopada, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Listopadowe zmagania w PKO BP Ekstraklasie piłkarze Bruk-Bet Termaliki Nieciecza rozpoczną od wyjazdowego spotkania z Wisłą Płock. Spotkanie (początek g.18) można śledzić na naszym klubowym  Facebooku  i Twitterze. Drużyny o punkty powalczą w następujących składach:

Wisła Płock: 1 Krzysztof Kamiński – 33 Damian Zbozień , 25 Jakub Rzeźniczak, 2 Damian Michalski, 77 Piotr Tomasik – 6 Damian Rasak, 32 Fryderyk Gerbowski, 95 Damian Warchoł, 14 Mateusz Szwoch, 10 Rafał Wolski – 20 Łukasz Sekulski. Rezerwowi: 96 Damian Węglarz – 5 Anton Krivotsyuk, 7 Radosław Cielemęcki, 8 Patryk Tuszyński, 11 Jorginho, 15 Kristián Vallo, 17 Marcel Błachowicz, 23 Filip Lesniak, 24 Marko Kolar, 94 Dusan Lagator. Trener Maciej Bartoszek.

Bruk-Bet Termalica: 99 Tomasz Loska – 13 Mateusz Grzybek, 6 Nemanja Tekijaski, 97 Wiktor Biedrzycki, 14 Adam Hlousek – 18 Piotr Wlazło, 95 Sebastian Bonecki, 7 Roman Gergel – 11   Muris Mesanović, 9 Kacper Śpiewak 8 Samuel Stefanik. Rezerwowi: 1 Łukasz Budziłek – 3 Marcin Grabowski, 10 Adam Radwański, 21 Filip Modelski, 23 Marcin Wasielewski, 26 Michał Orzechowski, 27 Bartłomiej Kukułowicz, 66 Martin Zeman, 87 Jakub Pek. Trener:  Mariusz Lewandowski.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.