Podsumowanie rundy #U19 [AKADEMIA]

Wszystkie drużyny młodzieżowe Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza zakończyły swoje rozgrywki ligowe w rundzie jesiennej. O podsumowanie występów z ostatnich kilku miesięcy poprosiliśmy sztaby trenerskie, każdego z zespołów. Cykl artykułów zaczynamy od drużyny Juniora Starszego.

22 listopada, 2021


Strona Główna / Akademia

Wszystkie drużyny młodzieżowe Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza zakończyły już swoje rozgrywki ligowe w rundzie jesiennej. O podsumowanie występów z ostatnich kilku miesięcy poprosiliśmy sztaby trenerskie, każdego z zespołów. Cykl artykułów zaczynamy od drużyny Juniora Starszego.

Drużyna BBT U-19 to zespół składający się z roczników 2003/2004. Zespół gra systemem 1-5-4-1 w defensywie oraz 1-3-4-3 w ofensywie. Patrząc przez pryzmat rundy można odbierać ją z dużym niedosytem, szczególnie w kontekście wyników. Natomiast jeżeli chodzi o grę i próby realizacji naszych założeń można ją ocenić umiarkowanie z dużą nadzieją przed kolejną rudną rozgrywek.

Po wewnętrznej analizie Trenerów zauważyć można, że zdecydowana większość spotkań, w których straciliśmy punkty to momenty, w których zespół popełniał proste błędy indywidualne wynikające z braków technicznych lub błędy w kryciu indywidualnym przy stałych fragmentach gry. Było również sporo spotkań, kiedy zespół pokazywał, że ma spore możliwości, jeżeli chodzi o fazę budowania akcji w ofensywie oraz sferę motoryczną (analiza nadajników GPS).

Myślę, że czas powinien działać na korzyść naszej drużyny, z każdym kolejnym spotkaniem będzie ona zdecydowanie szybciej i lepiej organizować się w momencie straty piłki. Musimy też popracować nad unikaniem błędów indywidualnych szczególnie, w momentach kiedy przeciwnik nie wywiera presji.

Najwięcej bramek w ekipie trenera Waldemara Dzierżanowskiego zdobył Patryk Pikul, który trafiał do siatki rywali ośmiokrotnie.

Jako Trener jestem pełen optymizmu przed kolejnymi meczami. Po wspólnym podsumowaniu i analizie rundy jesiennej z zawodnikami jesteśmy zbudowani ich informacją zwrotną i nastawieniem do dalszej pracy. Najważniejszym wnioskiem jaki został wyciągnięty wspólnie z drużyną jest to, że na boisku musimy funkcjonować wpierw jako zespół, by później mogły na nim błyszczeć indywidualności

Waldemar Dzierżanowski

Statystki drużynowe:

Miejsce na koniec rundy jesiennej: 9 – Małopolska Liga Juniora Starszego

Mecze: 16

Punkty: 23

Gole strzelone: 32

Gole stracone: 27

Zwycięstwa: 7

Remisy: 2

Porażki: 7

Punkty na mecz: 1,43

Średnio bramki zdobyte na mecz: 2

Średnio bramki stracone na mecz: 1,6

Mecze z zdobytą bramką: 14

Mecze z czystym kontem: 5

Najwyższe zwycięstwo: 6:0 z MKS Trzebinia, 01.09.2021

Najwyższa porażka: 2:5 z Dunajec Nowy Sącz, 6.11.2021

Najlepsi strzelcy:

8 – Patryk Pikul

5 – Jan Koźlik

2 – Jakub Chrzanowski, Karol Jonak, Patryk Spinda, Patryk Rzepecki, Kacper Miroszka

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.