Bilety na mecz z Rakowem, bezpłatne wejściówki dla posiadaczy karnetów

Mecz 1/16 Fortuny Pucharu Polski Bruk-Bet Termalica – Raków Częstochowa (1 grudnia g.14.30) nie będzie organizowany jako impreza masowa. Będzie go mogło obejrzeć 999 kibiców.

24 listopada, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W sprzedaży są już bilety na 1/8 Fortuny Pucharu Polski Bruk-Bet Termalica – Raków Częstochowa (1 grudnia g.14.30)

Dla posiadaczy karnetów mamy niespodziankę. Każdy z nich na to spotkanie wejdzie za darmo. Muszą jednak odebrać darmowe wejściówki w Kawiarni pod Słoniem. Karnety w tym dniu nie obowiązują! Na spotkanie prowadzona jest również sprzedaż biletów

Do nabycia są w Kawiarni pod Słoniem od poniedziałku do piątku od 14.00 do 20.00. Do wyczerpania limitu.

Ceny biletów:  
– normalny: 35 złotych (sektory EF)
– ulgowy: 25 złotych (sektory EF)

Bilet ulgowy przysługuje uczniom podstawowych i ponadpodstawowych i studentom do 26 roku życia oraz rencistom i emerytom, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki.

Bilety można również nabywać w serwisie https://www.kupbilet.pl/

Dzieci do lat siedmiu mają wstęp wolny, bez przydzielonego odrębnego miejsca siedzącego na podstawie biletu opiekuna.

Każdy zakupiony bilet jest imienny i przypisany do konkretnego miejsca na stadionie. Nie ma możliwości przekazania go innej osobie! Przy zakupie wejściówek trzeba podać swój numer PESEL.

Podczas wejścia na stadion uczestnik imprezy ma obowiązek okazania dowodu osobistego (lub innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość) na żądanie służb porządkowych lub informacyjnych, dlatego przypominamy o obowiązku posiadania przy sobie odpowiedniego dokumentu tożsamości.

Parkingi

Przed spotkaniem samochody można zostawić na parkingach mieszczących się w okolicach stadionu. Do dyspozycji kibiców są cztery oznakowane parkingi mieszczące łącznie 950 samochodów osobowych. Oznakowane miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych znajdują się w pobliżu kasy nr 1 (pierwsze miejsca na lewo od kasy stojąc przodem do wejścia na sektor B).

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.