Konferencja prasowa: Musimy uderzyć się mocno w piersi (wideo)

– Dziś przede wszystkim zabrakło nam podwyższenia wyniku – ocenił mecz w Gliwicach, trener Mariusz Lewandowski. – Brawa dla drużyny, że pokazała charakter i odwróciła losy meczu – stwierdził natomiast szkoleniowiec gospodarzy.

26 listopada, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Dziś przede wszystkim zabrakło nam podwyższenia wyniku – ocenił mecz w Gliwicach, trener Mariusz Lewandowski. – Brawa dla drużyny, że pokazała charakter i odwróciła losy meczu – stwierdził natomiast szkoleniowiec gospodarzy.

Mariusz Lewandowski, trener Bruk-Betu Termaliki: Przegraliśmy 1:2, w spotkaniu, w którym prowadziliśmy, mieliśmy okazje. Kacper Śpiewak mógł podwyższyć wynik. Ponownie bramkę straciliśmy po stałym fragmencie gry. Po raz kolejny nie potrafimy wywieźć trzech punktów z wyjazdu. Cóż z tego, że stwarzamy sytuacje. Musimy mocno uderzyć się w piersi i zastanowić się co zrobić, żeby to zmienić. To nie kwestia psychiki, czy braku kilku zawodników. Dziś przede wszystkim zabrakło nam podwyższenia wyniku. W każdym spotkaniu jest tak, że gole zmieniają oblicze mecze. Jesteśmy w takiej sytuacji, że punkty nam są bardzo potrzebne.

Waldemar Fornalik, trener Piasta Gliwice: Wróciliśmy z dalekiej podróży. Po niewykorzystanym rzucie karnym przez gości wydawało się, że prowadzimy grę, kontrolujemy mecz. Stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką przeciwnika. Prosty błąd spowodował, że przegrywaliśmy. Brawa dla drużyny, że pokazała charakter i odwróciła losy meczu. Stało się to w trudnych warunkach, w których łatwiej się jest bronić.  

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.