Porażka na koniec (skrót meczu)

W meczu kończącym tegoroczne zmagania Bruk-Bet Termalica przegrała na wyjeździe z Wisłą Kraków 0:3.

17 grudnia, 2021

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W meczu kończącym tegoroczne zmagania Bruk-Bet Termalica przegrała na wyjeździe z Wisłą Kraków 0:3. Gospodarze mecz „ustawili” sobie w pierwszej połowie, po której prowadzili dwoma bramkami. Wynik ustalił w 47 min Michal Skvarka. Teraz przed „Słoniami” zimowa przerwa. Ponowne zmagania w PKO Ekstraklasie już w lutym.

Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica 3:0 (2:0) 1:0 Aschraf, 2:0 Yeboah 44, 3:0 Skvarka 47 Sędziował: Piotr Lasyk. Żółte kartki: Kliment (52 min), Szota (90)- Jovanic (45), Putiwcew (50).

Wisła Kraków: 31 Mikołaj Biegański – 20 Konrad Gruszkowski, 4 Maciej Sadlok, 17 Serafin Szota, 15 Matej Hanousek – 8 Aschraf El Mahdioui – 80 Patryk Plewka, 77 Stefan Savić (74 7 Dor Hugi), 92 Michal Skvarka (83 21 Nikola Kuvelić), 40 Yaw Yeboah (74 54 Piotr Starzyński) -9 Jan Kliment (64 91 Felicio Brown Forbes). Rezerwowi: 1 Paweł Kieszek – 7 Dor Hugi, 21 Nikola Kuvelić, 43 Dawid Szot, 54 Piotr Starzyński, 32 Paweł Żyłka, Koncewicz, 91 Felicio Brown Forbes, 2 Krystian Wachowiak, 19 Hubert Sobol. Trener: Adrian Gula.

Bruk-Bet Termalica: 99 Tomasz Loska – 27 Bartłomiej Kukułowicz, 77 Artem Putiwcew (77 21 Filip Modelski), 97 Wiktor Biedrzycki, 13 Mateusz Grzybek – 23 Marcin Wasielewski (84 3 Marcin Grabowski), 22 Michal Hubinek, 18 Piotr Wlazło, 8 Samuel Stefanik, 5 Vlastimir Jovanović (46 66 Martin Zeman) – 11 Muris Mesanovi (90 24 Ernest Terpiłowski) . Rezerwowi: 1 Łukasz Budziłek – 26 Michał Orzechowski, 3 Marcin Grabowski, 9 Kacper Śpiewak, 21 Filip Modelski, 66 Martin Zeman, 87 Jakub Pek, 95 Sebastian Bonecki, 24 Ernest Terpiłowski. Trener:  Waldemar Piątek.