„Słoniowe” podsumowanie roku

Awans do PKO Ekstraklasy, „Dzień Słonia” czy występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski Kacpra Śpiewaka i Ernesta Terpiłowskiego – to najważniejsze wydarzenia w kończącym się roku dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

31 grudnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Awans do PKO Ekstraklasy, „Dzień Słonia”, występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski Kacpra Śpiewaka i Ernesta Terpiłowskiego – to najważniejsze wydarzenia w kończącym się roku dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

W kategorii wspomnień numerem jeden jest oczywiście ponowny awans na najwyższy szczebel rozgrywek. „Słonie” znalazły się w nich po trzyletniej przerwie. Przesądził o tym bezbramkowy remis w ostatniej kolejce sezonu ze Stomilem Olsztyn. 

Indywidualnie zmagania w Fortunie 1 Lidze do bardzo udanych zaliczył Roman Gergel. Z 19 bramkami został królem strzelców rozgrywek.

Ponowny debiut w PKO BP Ekstraklasie Bruk-Betu Termalica zaliczyła w lipcu. Spotkała się wtedy ze Stalą Mielec. W Niecieczy zremisowała 1:1.

Tytuł bohatera ostatniej akcji w 2021 roku wędruje do Mateusza Grzybka. Czterokrotnie w doliczonym czasie gry zdobywał gole, które dawały zespołowi cenne punkty. Ostatnio, ta sztuka udała mu się w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.  

Kończący się rok to czas reprezentacyjnych debiutów w kadrach (U-20 i U-21) Ernesta Terpiłowskiego i Kacpra Śpiewaka. Ten ostatni występ z Łotwą okrasił dwoma trafieniami.

W sierpniu natomiast zorganizowaliśmy cykl wydarzeń z okazji „Dnia Słonia”. Z myślą o fanach zorganizowaliśmy liczne konkursy, rozdawaliśmy również maskotki i upominki.

W listopadzie natomiast oficjalnie polskie obywatelstwo wręczone zostało Artemowi Putiwcewowi.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.