Podsumowanie rundy – Drużyna Dziewcząt [AKADEMIA]

W sierpniu po raz pierwszy na treningu spotkały zawodniczki z drużyny dziewcząt Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Dziś, po tych kilku miesiącach wspólnych zajęć chcemy podsumować pierwsze kroki w wykonaniu Naszych piłkarek.

10 stycznia, 2022


Strona Główna / Akademia

W sierpniu po raz pierwszy na treningu spotkały zawodniczki z drużyny dziewcząt Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Dziś, po tych kilku miesiącach wspólnych zajęć chcemy podsumować pierwsze kroki w wykonaniu Naszych piłkarek.

Impulsem do stworzenia drużyny dziewczyn był projekt Aktywnego Przedszkolaka (więcej o tym projekcie przeczytacie – TUTAJ ). Utworzenie ogólnorozwojowych zajęć dla najmłodszych pokazało, że w naszej okolicy jest sporo dziewczynek chętnych do tego aby rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną właśnie w Niecieczy. Dziś grupa liczy 21 zawodniczek w większość urodzonych w roczniku 2013. Na treningach pojawiają się także młodsze piłkarki, co jest doskonałym potwierdzeniem tego jak rozwija się kobieca piłka nożna.

W grudniu drużyna dziewcząt zadebiutowała na turnieju w Niepołomicach. W planach drużyny na najbliższe miesiące są systematyczne treningi i udział turnieju Bruk-Bet Termalica KIDS CUP zorganizowanym przez Naszą Akademię z okazji Dnia Kobiet. Odbędzie się on 12 marca w Dąbrowie Tarnowskiej i będzie pierwszym takim wydarzeniem w historii Klubu.

Rozwijamy się i chcemy dobrze wypaść na Naszym turnieju, ale najważniejsza jest dla nas możliwość rywalizacji, która pozwala na naukę i weryfikacja swoich umiejętności na tle rówieśniczej z innych drużyn. Kolejnym naszym celem jest zwiększenie ilości gier kontrolnych oraz jednostek treningowych – mówi Paulina Wałaszek, która dba o rozwój Naszych najmłodszych piłkarek.

W zajęciach przeważają gry i zabawy. Celem Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza jest zachęcenie dziewczynek do aktywności sportowej w tym piłki nożnej poprzez dobrą zabawę i atmosferę.

Jestem zadowolona z pracy z dziewczynkami. Jest to bardzo wdzięczne zajęcie, a efekty w postaci postępów dziewczyn dają mi niesamowitą satysfakcję. Pracę bardzo ułatwia nam nowy, wysokiej jakości sprzęt jakim zostaliśmy wyposażeni już na samym początku. Dla dziewczyn zostały też zakupione stroje meczowe, co również bardzo cieszy i pokazuje zaangażowanie ze strony Klubu w naszą drużynę – podsumowuje Trenerka drużyny dziewcząt Bruk-Bet Termalica Nieciecza.


Początek nowego roku to doskonały moment aby dołączyć do naszej drużyny dziewczynek Bruk-Bet Termalica Nieciecza ! Wszystkie dziewczynki zainteresowane rozpoczęciem piłkarskiej przygody prosimy aby zostawiły zgłoszenie przez formularz dostępny w linku poniżej >>>

https://bit.ly/3i5DzYd

Więcej szczegółowych informacji na temat żeńskiej drużyny w naszej Akademii oraz odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio z Trenerką Pauliną Wałaszek pod numerem telefonu >>> 669 056 058

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.