Waldemar Dzierżanowski z rezerwami „Słoni”

Rezerwy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza mają nowego trenera. Został nim Waldemar Dzierżanowski.

25 stycznia, 2022


Strona Główna / Akademia

Rezerwy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza mają nowego trenera. Został nim Waldemar Dzierżanowski.

Nowy trener drugiej drużyny „Słoni” dotychczas zajmował się szkoleniem zespołu juniorów starszych. – Dla mnie to nowe i ciekawe wyzwanie. Przechodzę do drużyny, wokół, której stworzył się bardzo fajny klimat. Mam nadzieję, że tak będzie dalej. Zawodnikom powiedziałem, żeby z dużą pokorą podchodzili do obecnej sytuacji w tabeli. Wiosną czeka nas ciężkie zadanie i dużo pracy – mówi trener.

Jednym z celów szkoleniowca będzie dalszy rozwój młodych zawodników. – Trafiający do niego piłkarze z juniorów, mają od kogo się uczyć. Są w nim doświadczeni zawodnicy m.in. Vlastimir Jovanović czy Krzysztof Wrzosek – dodaje szkoleniowiec.

Rezerwy „Słoni” rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej. Po pierwszej części sezonu są liderami grupy wschodniej, czwartej ligi.

Objęcie przez trenera Waldemara Dzierżanowskiego drużyny rezerw, będzie wiązało się z zmianami innych drużynach Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Wkrótce poinformujemy o nich w osobnym komunikacie.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.