JUNIORZY MŁODSI #U17 DRUŻYNĄ ROKU 2021

Kapituła plebiscytu „10 Asów Małopolski”, który corocznie organizuje Dziennik Polski i Gazeta Krakowska zdecydowała, że tytułem najlepszej drużyny 2021 roku w naszym regionie zostali wyróżnieni Juniorzy Młodsi Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

29 stycznia, 2022


Strona Główna / Akademia

Kapituła plebiscytu „10 Asów Małopolski”, który corocznie organizuje Gazeta Dziennik Polski i Gazeta Krakowska zdecydowała, że tytułem najlepszej drużyny 2021 roku w naszym regionie zostali wyróżnieni Juniorzy Młodsi Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Nagrodę w imieniu Klubu i Drużyny podczas uroczystej gali w auli krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego odebrał trener Paweł Piotrowicz. Wielkie gratulacje!

Plebiscyt „10 Asów Małopolski” jest organizowany przez „Dziennik Polski” od 1985 roku, z przerwą w latach 1992-98. Od 2017 roku dziesiątkę kandydatów do głównej nagrody proponują dziennikarze gazety, ale zwycięzcę plebiscytu wybierają czytelnicy. Oprócz tego przyznawane są wyróżnienia dla trenera, odkrycia, a w tym roku także nagrody specjalnej kapituły konkursu. Osobną, rozbudowaną kategorią jest wybór najlepszych sportowców z każdego powiatu województwa małopolskiego.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.