Rafał Wisłocki w zarządzie Bruk-Betu Termaliki

Informujemy, że wiceprezesem klubu jest Rafał Wisłocki. W naszym klubie pracuje od lipca. Wcześniej był dyrektorem ds. komunikacji i marketingu. W przeszłości był prezesem SSA Wisły Kraków i TS Wisły Kraków. Był też dyrektorem Akademii Piłkarskiej Sandecji Nowy Sącz.

3 lutego, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Informujemy, że wiceprezesem klubu jest Rafał Wisłocki.

W naszym klubie pracuje od lipca. Wcześniej był dyrektorem ds. komunikacji i marketingu. W przeszłości był prezesem SSA Wisły Kraków i TS Wisły Kraków. Był też dyrektorem Akademii Piłkarskiej Sandecji Nowy Sącz.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.