[REZERWY] W dalszym ciągu niepokonani (wideo)

W rozegranym w Wielką Sobotę spotkaniu 23. kolejki JAKO 4.LIGI grupy wschodniej druga drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała na wyjeździe 5:1 zespół Wolanii Wola Rzędzińska.

16 kwietnia, 2022

Wynik spotkania otworzył w 15 minucie po indywidualnej akcji i precyzyjnym uderzeniu lewą nogą Bruno Wacławek. Gospodarze wyrównali minutę później po akcji skrzydłem, zakończonej uderzeniem głową Damiana Lubery. Przed przerwą w 36 minucie Słonie ponownie na prowadzenie wyprowadził Vlastymir Jovanović, pewnie wykonując rzut karny.

W drugiej części pojedynku podopieczni Waldemara Dzierżanowskiego kontrolowali przebieg spotkania i co potwierdzili zdobywając kolejne trzy bramki. Najpierw w 56 minucie po raz drugi rzut karny na bramkę zamienił Vlastymir Jovnović. Swoje trafienie dołożyli także Krzysztof Wrzosek (73 min) oraz Patryk Pikul (85 min).

Za tydzień kolejnym rywalem rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza będzie zespół Metalu Tarnów. Spotkanie 24. kolejki JAKO 4.LIGI zostanie rozegrane 23 kwietnia w Niecieczy o godz. 11:00.

Wolania Wola Rzędzińska 1:5 (1:2) Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

Bramki: 0:1 Bruno Wacławek 15′, 1:1 Damian Lubera 16′, 1:2 Vlastymir Jovanović 36′ k, 1:3 Vlastymir Jovanović 56′ k, 1:4 Krzysztof Wrzosek 73′, 1:5 Patryk Pikul 83′.

Bruk-Bet Termalica II: Patryk Janczy – Michał Dudek, Bartłomiej Kukułowicz (90′ Kamil Kuta), Mateusz Lusiusz, Marcin Wasielewski, Vlastymir Jovanović, Paweł Żyra, Krzysztof Wrzosek (78′ Jakub Banasik), Bruno Wacławek (70′ Patryk Pikul), Jakub Pek (86′ Winicjusz Wanicki), Tomasz Matuszewski (81′ Adrian Chłoń). Rezerwowi: Adrian Surówka, Michał Nosek.