[REZERWY] Pierwsza porażka

Przez 26 kolejek drugi zespół Bruk-Bet Termalica Nieciecza pozostawał niepokonaną drużyną. Aż do wczorajszego pojedynku z Wierchami Rabką. Słonie przegrały to spotkanie 2:3 i straciły pierwsze punkty w obecnych rozgrywkach JAKO 4.LIGI.

3 maja, 2022

Przez 26 kolejek drugi zespół Bruk-Bet Termalica Nieciecza pozostawał niepokonaną drużyną. Aż do wczorajszego pojedynku z Wierchami Rabką. „Słonie” przegrały to spotkanie 2:3 i straciły pierwsze punkty w obecnych rozgrywkach JAKO 4.LIGI.

Spotkanie rozpoczęło się nieszczęśliwie dla zawodników z Niecieczy. Już w pierwszej minucie spotkania Łukasz Pazurkiewicz wyprowadził gości na prowadzenie. W 22 minucie wynik spotkania wyrównał Tomasz Matuszewski. Do przerwy to zawodnicy z Rabki byli bardziej skuteczni i po kolejnych dwóch trafieniach Kacpra Kęski oraz Szymona Majerana, goście niespodziewanie prowadzili 1:3 po pierwszej połowie. Podopieczni Waldemara Dzierżanowskiego zaraz po przerwie zabrali się za odrabianie strat i już w 49 minucie kontaktową bramkę zdobył Vlastymir Jovanović. Jednak mimo licznych sytuacji stworzonych przez „Słonie”, goście zdołali utrzymać korzystny dla nich wynik do końca spotkania.

Mimo porażki druga drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza pewnie prowadzi w JAKO 4.Lidze grupie wschodniej z dorobkiem 72 punktów w 25 spotkaniach. Druga w stawce czwartoligowców Limanovia Limanowa traci do drużyny z Niecieczy aż 21 punktów. Wierchy Rabka po zwycięstwie awansowały na 6. miejsce zdobywając w całych rozgrywkach 46 punktów.

W następnej kolejce 7 maja rywalem rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza będzie zespół Sokoła Słopnice. Spotkanie 27. kolejki JAKO 4.LIGI zostanie rozegrane w Niecieczy w sobotę o godz. 11:00.

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 2:3 (1:3) Wierchy Rabka

Bramki: 0:1 Łukasz Pazurkiewicz 1′, 1:1 Tomasz Matuszewski 22′, 1:2 Kacper Kęska 27′, 1:3 Szymon Majeran 36, 2:3 Vlastymir Jovanović 49′.

Żółte kartki: 61′ Jakub Banasik, 64′ Bartłomiej Kukułowicz, 75′ Bartłomiej Kukułowicz. Czerwona kartka: 75′ Bartłomiej Kukułowicz.

Bruk-Bet Termalica II: Patryk Janczy – Marcin Wasielewski, Adam Krasiński, Krzysztof Wrzosek, Paweł Żyra (46′ Jakub Banasik), Bruno Wacławek (65′ Adrian Surówka), Vlastymir Jovanović, Bartłomiej Kukułowicz, Michał Dudek, Tomasz Matuszewski, Szymon Dara (46′ Adrian Chłoń). Rezerwowi: Łukasz Budziłek, Winicjusz Wanicki, Patryk Pikul, Karol Drelicharz.

Trener: Waldemar Dzierżanowski.