Dzielnie walczyli

Drużyna Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z rocznika 2011 wystartowali w finale wojewódzkim turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

25 maja, 2022


Strona Główna / Akademia

Drużyna Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z rocznika 2011 wystartowali w finale wojewódzkim turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Pokazali się z dobrej strony.

W zmaganiach przyszło im zmagać się z zawodnikami o rok starszymi. Turniej przewidziany był dla kategorii U12. W tym gronie dzielnie się prezentowali. Ich postawę chwalił trener Przemysław Wróbel. – Rywalizację zakończyliśmy w fazie grupowej. Chłopcy stanęli na wysokości zadania. Dzielnie stawili czoła starszym kolegom. Ładnie konstruowali składne akcje. Umiejętnie wychodzili spod spod presji przeciwnika. Przed nami wiele pracy. Szczególnie dotyczy to gry w pojedynkach jeden na jeden, szczególnie w obronie. Jestem bardzo dumny oraz gratuluje chłopcom możliwości doświadczenia fajnej piłkarskiej przygody na którą sami zapracowali. Udział w finale wojewódzkim był dla nich nagrodą – mówi.

Podczas turnieju zespół zagrał w składzie:  Kamil Bibro, Maksymilian Faltyn, Filip Kuliś, Szymon Bocoń, Szymon Giża, Dawid Englart, Marcel Szczepański, Filip Rudziński.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.